Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napos barna folyástól...

1 napos barna folyástól elmehetett a baba?

Figyelt kérdés
1 napos barna folyásom volt a héten görcsök nélkül,rohantam is az orvoshoz de mindent a legnagyobb rendben talált,de írt fel utrogestant.Teljesen jól érzem magam,az orvos sem tudta mitől volt ez a barna váladék.Ugye nem vetéltem el?
2013. júl. 19. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondta, hogy minden oké a babával, akkor miért vetéltél volna el? :)

A vetélés élénk piros, vagy rózsaszínes vérzéssel indul és később görcsök is társulnak hozzá. A barnázás sok terhes nő esetében megjelenik. Kaptál gyógyszert, pihenj sokat és élvezd ezt a csodás állapotot! A nagy bajt majd jelzi a szervezeted, de ennél sokkal-sokkal erősebben és egyértelműbben. Nincs semmi baj!

2013. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most kicsit butának nézlek ez a kérdés alapján.

Ott voltál az orvosnál, az orvos élö magzatot látott, dobogott a szive. Akkor most mitöl is vetéltél volna el? Vagy az ufok kivarázsolták a hasadból?

Azóta nem véreztél nem volt semmi, akkor hogyan vetélhettél volna el?

A vetélés még a leggyengébb verzióban is egy nagyon nagyon erös vérzés. Akkor az UH-n az orvos már nem lát szívdobogást sem.


A barna váladék nagyon gyakori a terhesség alatt legtöbbször az elsö trimeszterben a vérböség okozza a méhnyaknál, hüvelyben. Pont olyan mint az orrvérzés, hogy elpattan egy hajszálér ami csak nagyon enyhe vérzést okoz, és mire kijut már alvadt is.

2013. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor többé eszembe sem jut!
2013. júl. 19. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ennyire egyszerű, lányok. Én is barnáztam, nekem is mindent rendben talált az orvos uh-n, elmúlt a barnázás, meg is nyugodtam. Hetekkel később derült ki, hogy elment a baba, kb. pont akkor (a méretéből lehet tudni), amikor elmúlt a barnázás. Nem volt vérzés és nem volt görcs. Ezt hívják missed ab-nak, azaz megkésett vetélésnek.

Sajnos ilyen esetben bármi megtörténhet, nem szabad elhinni a netnek, hogy minden oké, ezt teljesen természetes. Nekem nemcsak a nődoki, hanem a házidoki is megmondta, hogy nem jelent jót a barnázás, de lehet reménykedni.

A kérdező annyival jobb helyzetben van, hogy kapott gyógyszert, én viszont nem kaptam, úgyhogy reménykedhet.

De a félelme teljesen megalapozott, nem kell lehurrogni, én teljesen megértem, mert én is végig rettegtem, hogy baj lesz.

2013. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nagyon halvány volt,és nagyon kevés,és másnap már azonnal kaptam rá a gyógyszert is.Remélem semmi gond nem lesz:/
2013. júl. 19. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
ELmehet igen. Nekem nagyon halvány volt elmentem dokihoz kaptam 3x1 utrot megvizsgált élő embriot láttunk aznap még barnáztam kicsit másnapra nyoma se lett a barnázásnak görcsölni abszolut nem görcsöltem.Következő ultrahangkor már nem dobogott a szíve.
2013. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:'(
2013. júl. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!