Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól alakul a görbém? Lehet...

Jól alakul a görbém? Lehet baba belőle?

Figyelt kérdés

[link]

mi volt a tegnapi hőleesésem??


2009. okt. 21. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegnap is láttam már a görbéd. Sajnos senki nem tudja megmondani,hogy mi lesz és jobb ha megpróbálsz nem ezzel foglalkozni. Saját tapasztalatból tudom,hogy semmi értelme ezen görcsölni. Nekem több olyan görbém volt,amin pé utáni 13.napon is szép magas volt,sőt volt,hogy a 14.-en is,aztán megjött és leesett a hő. Ha pé után a 17.napon is fent van,azaz késik már 3 napot,akkor érdemes tesztelni. A nőgyógyászom szerint felesleges hőmérőzni,mert csak kikészíti az embert. Én 10 hónapig csináltam és a végén már este azon izgultam,hoy mit fog mutatani reggel, ez a második hónap,hogy nem nézem és reggelente nyugodtan kelek.
2009. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A görbéd eddig nagyon szépen alakul, sokszor voltatok együtt, jó időben, még akár bba is lehet, de még van időd a mensiig, ezért még biztosat nem lehet mondani, sajna még le is eshet a hőd, s megjöhet. De az eddigiek alapján nagyon esélyes vagy.
2009. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


mai hőm..hétfőre nem várom,

2009. okt. 24. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jó lesz így! Nincs előző hónapid esetleg? összehasonlítani???

2009. okt. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak kiábrándítani de az enyém is ilyen volt a múltkor hogy fel-le ugrált és végül megjött. [link]

De ne legyen igazam!Szorítok!

2009. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de van felrakom.

[link]

Az első a szeptemberi.


[link]

másodi augusztusi


[link]

ez a juliusi korai vetéllésem volt.

2009. okt. 24. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igen júliusban sűrűbben már nem is lehettetek volna együtt a pároddal.:P Én szurkolok neked,nagyon babás eddig a görbéd.
2009. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lelkesen szeretitek egymást! :)


Szerintem ez nagyon ugrál. :( Nem akarok rosszat mondani de ha megnézed júliusban szépen ment fel de most nagyon ugrál még! Ahhoz hasonlítsd

2009. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen. Igen. a k ét kérdésedre a válasz. Szerintem igenis bizakodásra ad okot a görbéd. Két dolgot nem látok a görbédben. Az egyik a közép, hőmérséklet, a másik az, hogy reggel pontosan egy időben mérsz-e. Megírnád ezt a kettőt? Ha nekem így nézne ki, én nagyon boldog lennék. Nagyon drukkolok Nektek!!!
2009. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sziasztok,tegnap meg ma barnázok szóval nincs baba
2009. okt. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!