Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy szánalmas, de...

Tudom, hogy szánalmas, de nagyon-nagyon halvány csík, de három napja meg akar jönni érzés esetén van remény?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Remény az mindig van!!!!

Holnap reggel tesztelj még egyet!

2013. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért is vagy szánalmas?

Légyszi, ne ássuk már el magunkat a föld alá, csak azért, mert itt néhány ember nem bír megbarátkozni a gondolattal, hogy igenis vannak olyan nők, akikben él a remény halhatatlanul, mert mindennél jobban szeretnének gyereket. Komolyan, olyan elszomorító, pedig pont ez a normális hozzáállás: reménykedsz és egy halvány csík az egész napodat gyönyörűbbé tudja tenni! Ha ez bárkinek is bántja a lelkivilágát, ott komoly gondok vannak, úgyhogy bátran vállald, hogy gyereket akarsz és reménykedsz a végtelenségig!


Halvány csík is csík, a szervezet nem termel csak úgy hCG-t (max. nagyon kirívó esetekben, de szerintem ez nem számottevő). Tesztelj két nap múlva újra és ha a csík erősödik, akkor valami nagyon csodálatos dolog történik benned éppen!


Hajrá! :)

2013. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze!! Szerintem korán teszteltél azért halvány. A meg akar jönni érzés is lehet terhességi tünet.:)
2013. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz felrakni képet a tesztről? Mindenkinek mást jelent a halvány! A mindjárt megjön érzés terhességi tünet is! :)
2013. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy van remény, csináld meg a tesztet holnapután és utána számolj be nekünk!
2013. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az Én kis alig látható halvány csíkom áprilisban volt 8 éves.A meg akar jönni érzés teljesen normális a várandóság ilyen korai szakaszában.
2013. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík :). Szerintem 1-2 nap múlva vegyél egy másik tesztet.
2013. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok.

Ma kéne megjönnie, egyenlőre semmi, de eléggé görcsölök meg szédülök.

Már amikor két napja elkezdett feszülni-görcsölni mindenem akkor elkönyveltem, hogy nem jött össze.

Ma valahogy bevitt a lábam a bootsba és vettem két tesztet, és ugyan úgy terveztem hogy nem csinálom meg - hiszen meg fog jönni - de mivel még délután sem jött meg, nem tudtam megállni annak ellenére, hogy tudom hogy reggel kéne csinálni, és célszerű megvárni, hogy késsen...

Viszont nagyon megdobbant a szívem erre a halovány csíkra, (amire először azt hittem, hogy szinte csak odaképzelem, akkor írtam ki a kérdést, de pár perc elteltével már teljesen egyértelműen látszott és látszik azóta is,) mert mióta próbálkozunk azóta nem volt ilyen.

Tényleg köszönöm, amiket írtatok, ígérem beszámolok bárhogy alakul. :)

2013. júl. 20. 20:39
 9/24 anonim ***** válasza:

De jó ezt olvasni! :)

Gratulálok! Fantasztikus dolog ez! :)

2013. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Oh, még csak egy nagyon halvány csíkról beszélünk, nem akarom sem elkiabálni sem beleélni magam pláne nem menstruációs görcsöket idéző érzések közepette... de azért mindjárt kinézem a youtube-ról hogy hogyan kell kiscipőt horgolni. :D
2013. júl. 20. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!