Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megállt a fejlődésben a...

Megállt a fejlődésben a picim,6 hetesen, nincs szívhang sem. A diagnózis: Missed abortion. Még ezen a héten meg akarják csinálni. Van esetleg valami halvány remény, hogy mégis él, és beindul a szíve, vagy már e reménykedjek? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat nincs,csak megértés:)

Másfél év próbálkozs után végre összejött a baba,úgy örültünk!

Aztán a hét elején egyszer csak spontán elment ..:(

Nagyon sajnálom,ami veletek történt,de nem szabad feladni!

A remény mindig él!Sok sikert a későbbiekben!:)

2009. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sajnálom a babátokat, borzasztó érzés, tudom!
2009. máj. 20. 10:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elhalt az embrió. Sajnos minél hamarabb túl kell esni rajta. Sajnálom. Esetleg a megnyugtatás végett menj el másik orvoshoz, de nem hiszem, hogy egy ilyen diagnózist nem pontosan állítanak fel. Szorítok, hogy minél hamarabb újra sikerüljön és rendben legyen minden.
2009. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hetesen jártam hasonlóképp.A dokim azt mondta, hogy másnap menjek vissza, mert bár nagyon pici az esély, de egy vizsgálatból nem jelenti ki 100%-osan és előfordult már az is, hogy másnap minden rendben volt.

Hát senkinek sem kívánom azt az egy napot!!

Sajnos a pici esély nem az enyém volt, 2 nap múlva műtöttek.

Őszintén kívánom, hogy te szerencsésebb legyél!

2009. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nézettesd meg magad egy másik orvossal is UH-n!Több szem többet lát!Sose lehet tudni!

Sok szerencsét!

2009. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem pénteken lesz a műtétem.9 hetes voltam,6 hetesen elment,1 hete vette észre az orvos.Beküldött a kórházba hétfőn a nagy uh.gépre.ott 2 orvos is megnézett.Sajnos reménytelen.Missed ab.most már szeretnék minnél elöbb túlleni rajta,mert addíg nem tudok tovább lépni,míg érzem a terhes tüneteket,és tudom,ott van bennt.Elhatároztam,a következőkben:nem figyelem a hőmérőt,nem akarok görcsösen gyereket,csinálok egy tisztító kúrát,picit lefogyok,és edzeni fogok.

Sok szerencsét,és,ha negatív a dolog,mi hamarabbi túllépést.Én azért meggyászolom,ezt ajánlom neked is,aztán az élet megy tovább.A párod nagyon sokat segíthet,mint nekem is.

2009. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem azert ha tobbet nem nezne meg azert ne hagyd annyiban,mert 6 hetesen nem mindig van meg szivhang,ha szabalyos a petezsak meg egy kicst kellene varni.Mast nem mondott csak ennyit?
2009. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírnám a saját tapasztalatomat.Tavaly nyáron volt 1 Missed AB-m,szintén 6hetesen,első baba lett volna.4mensit vártunk és utána rögtön teherbe estem,boldogok voltunk és egyből rohantam a dokihoz,mert nem akartam bajt.3hétig hetente jártunk UH-ra,vártuk a szívműködést.6.héten a dokim azt mondta,hogy nem tudja eldönteni,hogy a magzat pulzálását látja vagy csak az én keringésemet. (no comment)Adott még 1 hetet,hogy biztosabb legyen.Ezután jött a baj,a doki nem látott sem embriót sem szikhólyagot és deformálódott a petezsákom...újabb műtétre küldött.Ez pont szilveszterkor lett volna,és mivel nem akartam akkor bent lenni a következő hétre kértem az időpontot.Gondolhatod milyen napok következtek,de nem akarok ebbe belemenni.Január 5.-én bevonultam a kórházba,jó sok idő eltelt (1 délelőtt) mire foglalkoztak velem.Elvittek UH-ra...és ezután történt valami.Ott volt a kicsi pulzált a szíve és minden rendben volt körülötte!!!Bent volt ekkor 1másik orvos is rendelőben Ő is megerősítette,hogy él a pici és terhességgel nincs baj.Amit akkor éreztem leírhatatlan.Felhívtam a párom Ő meg azt hitte,hogy férre beszélek.( a műtét következménye, altatásból rosszul ébredtem) Holnap töltöm a 28. hetet!Ha teheted menj el egy másik orvoshoz,mert csodák még vannak.

Minden jót kívánok!!!

2009. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Úristen! Ez tényleg csoda! De jó Neked! Nagyon örülök hogy veled ez történt, de én már nem tudok bízni sajnos. Azt sem gondoltam volna soha, hogy ilyen történik velem, és mégis... Az én petezsákom szabályos, az embrió is benne van, de hiába, mert semmit nem nőtt 1hét alatt, és már a szikhólyag sem látszik. :( Most vagyok 7 hét 4 napos. Szóval...
2009. máj. 20. 12:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

Bíznod kell!!Tudom,hogy nehéz és,hogy reménytelennek látszik a dolog,de nem szabad feladnod!!!!Nézesd meg magad 1 másik orvossal!!!Én drukkolok neked nagyon!!

2009. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!