Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méh tükrözés után meddig...

Méh tükrözés után meddig normális, hogy érzem (érzékeny) a méhem? Mikor kell visszamenni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken (10.16.) voltam méhtükrözésen utána 2 napig barnáztam és éreztem, hogy van méhem. Aztán ez elmúlott. Ma megint érzem, hogy van méhem. Inkább mondanám ezt az érzést kellemetlennek és érzékenységnek, mint fájdalomnak. Ez természetes? Mit tegyek, menjek vissza a dokihoz? Lehet, hogy megerőltettem (bár nem tudom mivel)?

Ma vagyok a ciklusom 20. napján (ha ez számít).


2009. okt. 21. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen vizsgálat után ez természetes. Ha nem múlik, menj orvoshoz szerintem, vagy legalább hívd fel.
2009. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!