Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjönnie a menszes...

Ma kellene megjönnie a menszeszemnek tegnap délután halvány pozitív teszt ma reggel ugyan olyan halvány a teszt?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kistestvért de nagyon-nagyon halvány a teszt a reggeli vizeletből is,nem erősebnek kellene lennie mint a tegnap délutáninak?
2013. júl. 23. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár óra alatt azért még nem növekedett meg annyival a hcg... Majd pár nap múlva már erősebb lesz!
2013. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom,dehát a reggeli vizeletből erősebbnek kellene lennie a csíknak mint a délutániból.
2013. júl. 23. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:

attól függ. reggeli pisihez legalább 6 olyan óra kell, amikor nem voltál wc-n :)


amúgy kétnaponta duplázódik a hcg, és mindig ugyanolyan tesztet használj :)

2013. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem akkor 2-naponta :D egyébként a délutáni az délután fél 2-körül volt a reggeli meg reggel 6:50 körül :D Köszönöm a válaszokat tiszta butának érzem magam,dehát mindig is erősek voltak a tesztjeim mivel volt 1 missed AB-m meg van egy kislányom valóban velük nagyon erősek voltak a tesztek menszesz elötti napokon már és ez a halvány teszt kikészített :D
2013. júl. 23. 07:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem amikor a fiammal terhes voltam, a délutáni ugyanolyan tesztem erősebb volt, mint a másnap reggeli ugyanolyan tesztem. Nem jelent semmit.

Őszre lesz 3 éves a fiam.:)

2013. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is csináltam este tesztet ami halvány volt, mondom reggel biztos jobb lesz!

Hát nem halványabb lett!


Igaz azóta már 24+3 hetes a pocaklakó

2013. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is halvány volt a fiamnál. Szaladtam dokihoz (itt falun), szerinte nem vagyok terhes, de lehetséges. Rá 3 napra mentem másik dokihoz ott már UH is volt. Azt mondta, hogy nincs itt semmiféle terhesség, de azért 2 hét múlva menjek vissza. akkor pedig egy szép fél cm-es kis babácskát láttunk már és 6 hetes terhességet írtak a papíromra. Vagyis, amikor nem látták még csak 4 hetes terhesség vagyis 2 hetes embrió volt csak. Nem számít, hogy halvány. Én is alig láttam meg a 2. csíkot. Az a lényeg, hogy ott van az a csík. :-)
2013. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!