Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 12 vagy13....

Andrea33 kérdése:

Mikor teszteljek? 12 vagy13. napon volt az ovum! Szombatra nem várom! Holnap még korai?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem késik addig nincs értelme tesztelni. Még simán mutathat rossz eredményt a + teszt után jöhet vetélés és simán megjön a mensid, vagy nem jelzi még ki a terhességet. Ovu után leges legkorábban 14 nappal mutat csak valamit a teszt, de ez iszonyat korai még, de ekkor már mutathat valamicskét.
2013. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én péntekre nem várom, azt nem tudom, hogy mikor volt az ovum, szerintetek mikor érdemes vaterás 10-es érzékenységű tesztre rápisilni? - már én is nagyon izgatott vagyok, úgy mint ahogy sejtésem szerint a kérdezőnk is az lehet :-D
2013. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem csütörtök reggel megjött. Szombat helyett. 12. Napon lehetett az ovum, ezért jött meg hamarabb. Ez volt a 6. Hónapunk! Kezdődik egy újabb!:)
2013. júl. 28. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.


Sajnálom, de igazad van újabb hónap újabb esély.


Én 26.-ára nem vártam, teszteltem 26.-án vaterás tesztre - nagatív, 27.-én gabriell tesztre 30 percen belül valami halvány 2. vonal ami aztán el is tűnt róla, 29.-én 3 napos késénél szintén vaterás teszt-negatív.

31.-én 5 napos késésnél rossmanos xepil teszten 2. halvány vonal annyira vérszegény hogy a férjem rá is vágta ő csak 1 vonalat lát, de aztán aug 2.-án 1 hetes késénél már egyértelműen ott volt a 2 csíkocska az xepil tesztemen:-D


Én nem tudom mikor ovulálhattam de nagyjából mensi után 2 naponta együtt voltunk még a nemvárt napján is meg utána is, szóval tutira nem kp. időben volt az ovum szerintem a nemvárt előtt 1-2 nappal lehetett annak ellenére hogy pontosak a menseseim ált. 30 napra jött meg. - emiatt is csak 5 napos késéssel lehetett a teszten éppen hogy valamit látni...

2013. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Nekem magas a prolaktin szintem, kaptam gyógyszert rá! Úgyhogy már nagyon bízom benne! Mindent odaadnék két csíkért! Nektek mennyi idő után sikerült!
2013. aug. 5. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ő lesz a 2. babánk, az első első hónapban sikerült, most kicsit több idő kellett mert nálam is felmerült hormonprobléma a szülés után (pajzsmirigy alulműködés ami egy szülés utáni pajzsmirigy gyulladásból maradt fenn) Így először azt kellett kikezelni feb-május végéig állt helyre, azóta is hormont kell szednem.

Szóval 2. baba 2. hónapban sikerült, de már február óta vágytunk rá, csak az endokrinológusom május végi már normál értékű pajzsmirigy hormon kontroll laborig nem javasolta az újabb babát.

2013. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!