Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás történt, vagy...

Beágyazódás történt, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 27-29 naposak, jelenleg a pé. utáni 8. napnál járok. Már vagy 2 napja gyenge vagyok, ma volt egy pici hőemelkedésem, viszont eddig úgy gondoltam, biztos influ vagy valami más miatt. Kb. 6 nap van még a mensiig, ma reggel 1 órán keresztül szurkált a bal petefészkemnél, majd délelőtt borzasztó hányingerem volt. A párommal kb. 1-másfél hete lehettünk együtt. Ti mit gondoltok, beágyazódás történt, vagy tényleg csak valami influszerű betegség áll a háttérben? Előre is köszi a válaszokat:)

2013. júl. 23. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igy nehez megmondani,mert nem irtad le pontosan,hogy mikor voltatok együtt. Ha kb 1 hete,akkor akärmi is lehet de a kb mäsfel het,hääät az mär eleg täg fogalom a PE-det nezve.Egyebkent,8.-dik napnäl mär lehet beägyazodäs.:-)
2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasszurka és a hőemelkedés lehet a beágyazódás jele, viszont a hányinger nagyon korai lenne. Szerintem az mástól volt. (A megemel
2013. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!