Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ a mell feszülése...

Mitől függ a mell feszülése ovuláció után? Van aki egyáltalán nem érez ilyet, valaki mindig, valaki csak akkor ha (később) terhes lesz (bár tudom, ekkor még nem történt beágyazódás, de ennek ellenére már ovuláció után néhány nappal érzi)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az ovuláció után még nem mutatkoznak tünetek, hiszen nem történt beágyazódás. De akkor mitől fáj/feszül az ember melle? És mitől függ, hogy egyik ciklusban érzékeny/feszül, a másikban nem, vagy kevésbe?
2013. ápr. 8. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudod megkülönböztetni, mert ugyanolyan, mint menzesz előtt a mellfájdalom. Nekem már egy héttel előtte fáj. Akkor még nem is érzed, hogy terhes vagy.

Nincs olyan, hogy érzed, amíg nincs beágyazódás, nincs mit érezned. Ilyenkor sajnos hajlamosak vagyunk bemagyarázni dolgokat. A megjött menzit is bemagyarázzuk sokszor, hogy attól még "lehetek terhes".

Elvileg tünetek a hatodik héttől vannak legkorábban, ha nem tudnád, hogy mikorra várod (nem várod) a menzit, nem is tudnád/sejtenéd, hogy terhes vagy.

2013. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az együttérzős hozzáállást is :)
2013. ápr. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!