Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen elbizonytalanodtam,...

Teljesen elbizonytalanodtam, tudom, hogy furcsa kérdésem lesz, de kíváncsi vagyok más véleményére is! Megtörténhet a beágyazódás? Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Párom Németországban dolgozik,ünnepekre haza jött.27-28-29-én eléggé sűrűn összebújtunk. ;)

Babát szeretnénk!utoljára december 6-án kezdődött a menstruációm,szabályosan mint mindig 5 napig tartott.Normál kb 28 napos a ciklusom.3-ára vártam,de elsején megjött a legújabb menstruációm.Rendes normális most már 3 napja.Tudom,hogy nem valószínű,hogy peteérésem volt,de olvastam,hogy "rendkívüli" peteérés esete felfokozott izgalmi állapotban lehetséges,amiben nekünk nem volt hiány! ;) Ha tegyük fel sikerült a dolog és én most menstruálok,amíg a petevezetékemben van,ha jól számolom éppen nem "találkozik" a menzeszemmel.Akkor szerintetek lehetek e terhes.Annyi mindent olvastam,hogy teljesen megzavarodtam.


2013. jan. 3. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ha megjött, igen valószínűtlen, hogy terhes vagy

volt már rá példa, de én az esetedben kétlem

ha nagyon szeretnéd tudni, csinálj egy tesztet 2 hét múlva

2013. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem mondok hülyeséget, de ha pont a menstruáció után érkezik a méhbe a babókezdemény akkor azért nem tud beágyazódni, mert épp előtte lökődött le a nyálkahártya. De csodák azért vannak.
2013. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen,de akkor mi a helyzet a menstruáció alatti teherbe eséssel?Elég sokat lehet arról is olvasni.Persze tesztelek mindenképpen,csak kíváncsi voltam.
2013. jan. 3. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem esélytelen, hogy teherbe estél. Egyrészt megjött a menzeszed, a szokott időben (2 nappal előtte is teljesen normális). Másrészről igaz, hogy hallani rendkívüli peteérésről, de az ritka, mint a fehér holló, és a ciklus 2. felében, tehát mikor már megvolt a rendes ovu, nem is jellemző. Akkor már erősen a progeszteron hormon dominál, nem fog megrepedni tüsző a felkozott állapottól sem.
2013. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen!!!


4 hónapos volt a 2.babám, még szoptattam, menstruáltam,együtt voltunk a férjemmel.....lett egy harmadik babánk is.:)


Sok sikert!

2013. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Aranyosak vagytok,hogy válaszoltatok! :)
2013. jan. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!