Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nap utan a tuszorepeszto...

5 nap utan a tuszorepeszto szuri utan, negativ teszt. Hogy lehetseges, hogy ilyen hamar ki urult a szervezetembol a tuszorepi hatasa? Ilyenkor nem kellene meg hogy pozitiv legyen a teszt?

Figyelt kérdés
csak kivancsisagbol teszteltem es ma mar negativ lett a tuszorepi szuri utan 5 nappal. hogy lehetseges ez?
2013. júl. 24. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

???

mármint negatív terhességi teszt???

2013. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a terhessegi teszt. le akartam tesztelni hogy milyen eros pozitiv lessz a szuri utan,es erre fel meg negativ 5 nap utan.Nem ertem mashol azt olvastam,hogy masnak meg a szuri utan 12-13 nappal is pozitiv,akkor nekem miert lett negativ csupan 5 nap utan?
2013. júl. 24. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi ez a tüszőrepesztő injekció? Miért terhességi tesztet végzel? Bocsi, lehet, hogy hülye a kérdés, de nem vagyok otthon ebben a dologban és az én logikám azt diktálná, hogy a terhességi teszt nem fog mutatni pozitívat, ha még csak most volt tüszőrepedésed. Vagy én nem értek valamit?
2013. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tüszőrepesztő kb. 10 napig mutatHAT fals pozitív eredményt, egyáltalán nem biztos, hogy nálad is így van :)


soha nem néztem, de nem is teszteltem előbb

2013. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolso,es neked ossze jott?
2013. júl. 24. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!