Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is úgy érezte, hogy vele...

Más is úgy érezte, hogy vele soha nem történik meg a csoda? Hogy dolgozzátok/dolgoztátok a sorozatos kudarcot?

Figyelt kérdés

Nekünk ez volt a 8. sikertelen hónapunk, és egyre nehezebben viselem, amikor megjön. Olyan depressziós vagyok olyankor pár napig, hogy beszélni sincs kedvem. Persze utána mindig erőt merítek valahonnan és próbálom vigasztalni magam, hogy majd legközelebb, de most már sokszor ez sem használ. A sok kudarc valahogy úgy belém égette, hogy nekem nem sikerül, hogy már el sem bírom képzelni az ellenkezőjét.

Amikor itt olvasok pozitív tesztekről és felrakjátok a képet, úgy megörülök, hogy létezik valóban két csíkos teszt, nem csak hiedelem, valóban létezik! :) Én úgy érzem, hogy én az egy csíkos szériát fogtam ki, és lehetetlen, hogy azon teszten megjelenik még egy csík, olyan nincs!!! :)))

Anno azt hittem, hogy nekünk ez úgy fog menni, mint a karikacsapás, mert a mi családunkban mindenki "ránézéssel" esett teherbe, és mégsem...:)

Ne értsetek félre. Nem vagyok én mindig ilyen görcsösen ezen. Már próbáltam azt a verziót is, hogy kerestem magamnak jó kis elfoglaltságot, teljesen eltereltem a figyelmem, nem is gondoltam rá, nem számoltam, csak éltem a kis hónapomat és úgy sem jött össze..

Más is küzd/küzdött hasonló problémákkal? Ti hogy teszitek túl magatokat ezen? Mindig azon kezdek el kattogni, hogy mi van, ha van velünk valami probléma, vagy soha nem is lehet babánk...Tiszta őrület ez! Más is volt már úgy, hogy nem volt semmi szervi baj és mégsem jött ripsz-ropsz???



2013. júl. 23. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 8 sikertelen ÉVÜNK volt, úgyhogy tudom miről beszélsz. 8 hónap valójában még nem sok, bár tudom annak tűnik. Én se tudom mitől lehetett, túl voltunk minden vizsgálaton, inszem, lombik.. ami kell. Aztán egyszercsak spontán összejött :) Kitartás!
2013. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
11 sikertelen hónappal a hátunk mögött sikerült. épp akkor amikor már nem is hittem benne. Elengedtem gondolatban és jött a meglepetés. Ma már 2 és fél éves örökmozgó. A kistesóval 6 hónapja próbálkozunk, de még várat magára. Visszamentem dolgozni, sok a stressz, szerintem ezért.
2013. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Augusztusban lesz két éve, hogy gyógyszeres támogatást is kapunk, és dokikhoz járunk.

Lesznek könnyebb hónapok, és lesznek nehezebbek. De egyszer nekünk is sikerülni fog!!!!!!!!!! Édesanyák leszünk :-)

2013. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
8. sikertelen honapban buktam ki és feladtam.Nagyon el voltam keseredve aztán a 9.ben pozit teszteltem
2013. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

9 êvig (!) próbàlkoztunk sikertelenül,semmilyen egêszségügyi okot nem talàltak,ami megmagyaràzhatta ezt. Aztàn egy csalàdi tragêdia miatt 3 gyermek került hozzànk,nagycsalàd lettünk. Akkor arra gondoltam,a sors vagy Isten ezért nem adott nekem sajàt gyermeket,hogy Õket nevelhessem. Fél év múlva megfogant a kisfiam,màr 3 hónapos :-)

Tehàt tényleg igaz,nem szabad görcsölni,keseregni, majd jön a bébi,ha akar :-)

2013. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

3 évig nem estem teherbe, aztán mikor kibuktam, mert az inszem előtt a gyógyszer nem csinált pé-t, spontán terhes lettem.

A második babánk abban a hónapban fogant, amikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó.


Hidd el, jönni fog, és utólag visszanézve nem is fog soknak tűnni az idő!!


3 éves nagyfiú anyukája és 19 hkm

2013. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mikor ilyeneket olvasok, hogy valaki évekig várta, hogy végre neki is legyen babája, olyankor mindig elszégyellem magam, hogy mit nyafogok itt a 8 hónapommal(ami néha már nekem is fényéveknek tűnik)...Tényleg csajok, le a kalappal előttetek!!! És örülök, hogy végre mind anyukák letettek!!! Jó ezeket olvasni és felcsillant bennem a remény, hogy egyszer biztosan sikerül nekem is! Köszönöm!
2013. júl. 24. 19:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Egész biztos vagyok benne, hogy Nektek is sikerül!!! :) Megérzés :) Puszi.
2013. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :)

Remélem jók a megérzéseid! ;)

Én is bízom benne nagyon!!!

Aztán lehet még addig egyszer-kétszer, párszor megtörök majd, de amikor sikerül, akkor abban biztos vagyok, hogy én leszek a legboldogabb abban a percben!

Puszi!

2013. júl. 25. 19:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a férjemmel nem lehet kisbabánk miattam. A dokim pont 1 hónappal az esküvőnk után közölte velem, hogy nem lehet babám a hormonzavaraim miatt. Hiába kezelnek, igaza volt. Az a legrosszabb, hogy a vérzéseim rendszertelenek. 1 másfél 2 hetet szokott késni, volt hogy 3 hét is, akkor pl gyógyszert kaptam a vérzés meghozására.


A júniusi vérzésem kimaradt, most már a júliusi is késik 3 napja. (május 23.-án volt az utolsó), teszt természetesen negatív. Nagyon elegem van az egészből...A dokim szabin, szeptemberben tudok csak hozzá menni. TB alapon meg augusztusra van csak időpont a kórházba ahová tartozom.


A férjemnek megígértem, hogy a héten csinálok még egy tesztet, de teljesen felesleges. Úgyis tudom, hogy a hormonzavarom okozza. Csak nagyon szar, mert az ember akaratlanul is elkezd reménykedni....főleg, hogy ő is mondogatja, hogy talán most....rossz érzés hogy csalódást okozok neki...


27/N

2013. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!