Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már összezavarodtam teljesen....

Már összezavarodtam teljesen. Mikor kell együtt lennünk? Nyúlós nyák előtt, közben, után? Nyákhoz képes mikor van peteérés?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már, és most nem tudom, hogy végülis mit kellene csinálni.


Tegnap (kedd) este már éreztem, hogy "csúszósabb" vagyok ott bent, és ilyenkor már van kevés nyúlós nyák. Gondolom szerda, de inkább csütörtökre lesz igazi nyúlós.


Mikor kell akciózni? Amikor kezdem érezni a ezt a nyákot, vagy amikor a legtöbb? Vagy utána?


2013. júl. 24. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeressétek egymást minden nap, amikor csak jól esik! Nyák ide, nyák oda! Én tudom, hogy az ember, ha nagyon és régóta várja, akkor már figyeli a teste minden rezdülését, de én attól félek, hogy pont ezzel nem segítek magamon a babásodás szempontjából!

Amúgy tekintve, hogy a spermák akár napokig is életképesek lehetnek, szerintem ha előtte és alatta csináljátok sem hibáztok sokat, de utána is lehet egyet hancúrozni, csak úgy a jó érzés és a biztonság kedvéért ;)

Nem eszik olyan forrón ezt a kását! Sok sikert! :)

2013. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindketten szexmániások vagyunk. Napi 2-3 szex mindig van. Reggel 4.30kor kelunk, hogy tudjunk szexelni munka előtt is.

Gondoltuk talán a sok szex miatt nem sikerül, ezert kezdtem el gondolkodni.

2013. júl. 24. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fosszátok meg magatokat a szükségleteitektől. Ha jól esik napjában 3-szor összebújni, akkor tegyétek. Hogy emiatt nem sikerül... Hát, nem tudom. Sokan mondják, hogy nagyon korai terhességnek árthat az orgazmus, meg gátolhatja a beágyazódást. Én ebben nem hiszek, de lehet, hogy tévedek. Sok pár van, akik nem tervezik tudatosan a babát, rendszeres nemi életet élnek, mégis sikerül/megmarad a baba.


Mióta próbálkoztok?

2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fél éve próbálkozunk. Nekem volt egy korai vetélésem 3 éve, most a hormonjaim rendben vannak, voltam orvosnál a baba project előtt. Páromnak van két lánya.
2013. júl. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!