Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni 4ik napon pici...

Peteérés utáni 4ik napon pici barnázás mit jelenthet? Szombaton (1-jén), hétfőn (3án) voltunk együtt, hétfőn (3án) volt peteérésem. Ma pedig ez van. Korai a beágyazódásra gondolni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
a megtermékenyülés után kb 6-7 napig tart a vándorlás, aztán a beágyazódás, szerintem ahhoz korai lenne.
2013. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
olvastam pár helyen hogy 4-5 nap a vándorlás, valahol hogy 5-7 nap..én most - elvileg - 4. napon vagyok. ezért volt a kérdés. köszönöm a választ amúgy. Azért még reménykedem, hátha.. :)
2013. jún. 5. 18:52
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék belekontárkodni, de ha 3-án volt ovud, akkor még csak a 2.napon vagy és az is lehet, hogy éppen van ma, és azért barnázol. Elvileg nekem is mostanában van ovum, és ma volt egy pici barna, pedig nem szokott. Sosem lehet tudni, mi miért történik és miért pont akkor, minden ciklus más és kiszámíthatatlan.

Szerintem azért ma még bújjatok össze :)

2013. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jaajj teljesen igazad van..én a szombati együttéttől számoltam de nem tudom miért.. :)
2013. jún. 5. 19:03
 5/22 A kérdező kommentje:
viszont hétfőn volt elvileg ovum - legalábbis az ovu teszt szerint. :) ami mára negatív.
2013. jún. 5. 19:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Megint én, a kontárkodós :)

Bár én nem használok ovutesztet, mert nagyjából szoktam érezni, és az évek alatt már egy vagyont költöttem volna rájuk, de úgy tudom, a pozitív ovuteszt után 24-36 órával lökődik ki a petesejt. Javítsatok ki, ha tévedek, tényleg tudatlan vagyok ebben, csak a gyakoris válaszokból nekem ez jött le.

2013. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyébként hány naposak a ciklusaid?

Középidőben van ovud, mert nekem is csak kb. 15-17 nap között szokott lenni. Május 22-én jött meg, és ma érzem igazán a szurkálást mindenhol, pedig már péntek óta fáj itt-ott.

Megy a drukk és kellemes estét!

3-as, 6-os voltam.

2013. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszi a választ. én még tudatlanabb, ezek szerint ..:)

azt hittem a teszt azt mutatja amikor a peteérés van és ha erős a csík akkor az LH szint akkor a legmagasabb, vagyis akkor lökődik ki, nem? na most kezdem elveszíteni a fonalat. :) viszont ha már kilökődött, akkor nem sok esély van a megtermékenyítésre...vagy pont ez az idő, amikor együtt kéne lenni?

2013. jún. 5. 19:33
 9/22 A kérdező kommentje:
sajnos nem szoktam érezni a peteérést, és ilyen sem szokott lenni...azért kérdeztem itt..és ezért vannak az ovu tesztjeim is..
2013. jún. 5. 19:34
 10/22 anonim ***** válasza:
Tényleg nem félrevezetni akarlak, mindent a legjobb szándékkal írok. Úgy olvastam itt, hogy az ovu teszt valóban az LH-csúcsot mutatja, ami azért egyre erősebb, mert egyre több hormont termel a szervezet, ami a petesejt növekedését jelenti, és amikor már negatív a teszt, akkor tuti kiszabadult. Én a helyedben még ma tuti bevetném a bájaimat - én is ezt fogom tenni, bár nekünk elég esélytelen az egész, reménykedni még lehet -, mert szerintem ma még elég nagy rá az esély, hogy sikerülhet. Szeressétek egymást ma is, abból baj nem lehet :)
2013. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!