Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok ajánlani terhes vitamin...

Tudtok ajánlani terhes vitaminokat, teákat amik előnyötökre volt a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a vitaminok nem könnyitik meg a teherbeesést. Teák vannak elvuileg, de ez attól függ mi a gond. Ha még csak most kezdtek el próbálkozni nem kell semmi csak legyetek együtt 2 naponta. ha már egy ideje nem sikerül akkor elöbb kéne egy kivizyglás. Nögyógyászati, hormonális. A legtöbb esetben nem elég a tea. Akinél meg nincs gond, ott meg anélkül is sikerül. Egyébként a cickafarkfű teát szokták ajánlani peteérés serkentésre a ciklus első feléban, ovu után meg a palástfű tát a beágyazódás segitésére. Ha vékony a méhnyálkahártya arra jó a méhpempő.
2013. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A teákat hagyd, többet ártanak, mint használnak, főleg ha nem értesz hozzá, mit mire és hogyan. Szedjél normál terhesvitamint, én Matruellét szedtem, de bármelyik megfelelő. Ha már pozitív a teszt, akkor hozzá Magne B6-ot, napi 2x1-et.

Ha régóta nem jön össze, akkor doki. Azon se a vitamin, se a tea nem segít.

2013. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folsav és Magnézium!


A teáktól nekem nagyot borult a ciklusom! Nem ajánlom!


Vitaminok helyett egyél sok zöldséget gyümölcsöt halat! Sokkal több minden szívódik fel mint a tablettákból

2013. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!