Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hatodik napján még...

A ciklus hatodik napján még elkezdhetem a barátcserjét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

akármikor elkezdheted szedni úgy tudom!

én a ciklus közepén vettem egy dobozzal,de megvártam a következő ciklus első napját.Egyből 4 napos lett csak a mensim és a következő nem jött meg ,mert babás lettem!

2013. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de jó neked első :) és előtte meddig próbálkozatatok a babával? bocsi hogy belekérdezek amúgy..
2013. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt biztos,hogy szednem kell. Volt egy missed ab. műtétem tavaly és azóta állandó barnázások voltak a mensi előtt,után, nyomásra tej szerű váladék jött a mellemből és az első próbálkozós hónapban ovutesztet használtam,ami nem lett pozitív,így gondoltam kipróbálom a barátcserjét.Nagyon szép ovu tüneteim is lettek ,pl. soha nem volt vagy csak ritkán tojásfehérjés nyákom,most volt az is.Ovu teszt pozi volt két napig. Szerintem ez segített,bár tényleg nem hiszem,hogy nagy problémám lett volna,csak kicsit vissza állította a hormonjaimat. 1es
2013. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!