Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 12. napján vagyok, a...

A ciklus 12. napján vagyok, a hatodik naptól két naponta vagyunk együtt a férjemmel. Hányadik naptól esélytelen a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 48 óráig életképes a hímivarsejt, ezért kétnaponta szeretkezünk, így bármikor van peteérés, van esély a megtermékenyülésre?
2010. nov. 10. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sajnos! Peteérés általában egyszer van egy hónapban, 24-48 órán át tart. Az előtte lévő 2-3 nap és a peteérés napja a legesélyesebb a teherbeesésre! Utána már elég kevés az esély. Peteérés átlagban a ciklus közepén van, tehát akinek szabályos 28 napos a ciklusa, annak a 14. napon, te ez nem fix. Ez változó. Nekem pl. a múlt ciklusomban 3 nappal később volt,mint most. Ahhoz, hogy pontosan tudd mikor van pé-ed hőmérőznöd kell,és/ vagy ovu tesztet használni. Ha csak nem érzed. Van, aki érzi, van aki nem. Én pl. érzem, hogy mikor van. De azért jó előre tudni,hogy már előtte is és aznap is együtt tudjatok lenni!
2010. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány naposak a ciklusaid.ha pl 28 akkor 14 napon +-1nap.azt mondják igy van mert akkor van peteérésed.amugy nem szexelnétek 2 naponta?mi minden nap csinaltuk amikor terhes lettem
2010. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit félreértettem. Azt hittem,hogy azt kérdezed, hogy bármikor van-e pé!:)

De ha két naponta együtt vagytok, akkor az nagyon jó! Akkor bele esik a pé körüli időszak!

2010. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a 20. napig voltunk együtt mindenképp. utána már csak kedvtelésből.
2010. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De egyébként is kb. heti 3-4 alkalommal szeretkezünk, de most betartjuk a 2 napokat, mert nagyon szeretnénk mihamarabb babázni.
2010. nov. 10. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!