Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

Minden nap 8-kor szoktam mérni,a 7.-dik napon 6.3o-kor mértem ,a 8-dikon meg elaludtam és 1o-kor. Peteéréses jeleim is megvoltak.Akkor szerintetek miért nem húzta be?


[link]



2013. júl. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2013. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most? [link]
2013. júl. 21. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A link jó. A görbe fura.

Én nem látok a görbén peteérést, főleg, ha figyelembe veszem a napok számát. Esetleg szerinted a 7. napon lehetett? Ha mondjuk 23 naposak a ciklusaid, kb. még elő is fordulhat. De amúgy, hááát... Nem éppen általános az ilyen korai ovuláció, gondolom ezért is nem húzta be.

2013. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,a 7.-dik napra gondoltam.Eddig a legkorabban a 8.-dikon volt es 24-25 naposak a ciklusaim.Azt hittem,hogy eleg ha egy kicsit leesik aztan meg nagyon fel es ugymarad egy par napig de akkor nem.Köszönöm
2013. júl. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!