Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisfiam 6,5hónapja született...

Kisfiam 6,5hónapja született császárral.Szeretnénk kistestvért nem nagy korkülömbséggel. Mikorra lehetek ujra terhes?

Figyelt kérdés
3hónapja próbálkozunk és semmi.Már egy hónapja naponta 3-4 alkalommal cicizik csak éjjel nem.
2008. okt. 30. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem júniusban. Saját orvosom volt és megkérdeztem tőle hogy mi a legkorábbi időpont amikor teherbe eshetek, mert én is szeretnék mégegyet. Azt mondta, hogy 1-1,5 évnek el kell telnie. Tehát jövő júniusban már próbálkozhatunk. Én is ezt tanácsolnám nektek várjatok egy évet, addig legalább te is regenerálódsz. tymy
2008. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
JUJ,ne viccelj ez nagyon korán van a császár után!Szétrepedhet a seb!LEGELÁBB 1 ÉVET KELL VÁRNI!!!!Ez orvosi vélemény.Nekem 5hónapja volt de én még legalább 7-8 hónapot várok!Miért lett császárod?
2008. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is egy évet mondott az orvosom,de a méh regenerálodása miatt,a sebem kezdettől nagyon szép volt.

Nem voltak fájásaim,nem tágultam 2hetet igy is tulhordtam a kisfiamat.Nagy az esélyem a következő is császáros lesz.

2008. okt. 30. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Hello!

Én vagyok a második válaszoló ,terhes vagy már azóta?

Én igen,most vagyok 26+3

Irj ha van kedved

2009. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!Gratulálok!!

Én is kismama vagyok már nem sokáig 8-ra vagyok kiirva. Teljesen problémamentes volt a terhességem,de nagy valószinűséggel ismét császár lesz csütörtökön kell befeküdnöm és hétfőn műtenek ha addig semi nem jön közbe. Nem tágultam az első babánál hiába kaptam prepidilt.oxitocint semmi sem segitett 2hetet hordtam túl már szükült a kicsi szivhangja.Hát fájásom most sincs.

2009. nov. 2. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ,hát gratula neked!

Sok szerencsét kívánok a műtéthez!

Nem félsz egy kicsit?Majd ha hazaérsz és lesz időd,akkor ird meg,hogy milyen volt!Köszi.

Szintia

2009. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!Jó megirom majd milyen volt.Hazudnék ha azt irnám,hogy nem félek,de az van bennem mostmár szeretnék minnél hamarabb tulleni rajta.

Neked jó babavárást!

2009. nov. 3. 19:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!10-én meglett a kisfiam császárral.Fájni fájt utánna,de nekem nem fájt annyira mint az első.Az is lehet azért mert már tudtam hogy mozduljak.Sok sikert kivánok neked.
2009. nov. 16. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!

Köszönöm,hogy irtál aranyos vagy!

Még van bő 2 hónapom!Minden jót nektek!

Szopizik a pici?Nagytesó hogyan fogadta?

2009. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia!Igen szopizik,jó baba 3-4óránként eszik,utánna alszik.Tesó nagyon szereti bár nem mutatja de látszódik rajta picit féltékeny ezért vele még most többet foglalkozunk.Puszilgatja simogatja,már most játszani akar vele.Sok sikert kivánok!!
2009. nov. 21. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!