Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei tapasztaljátok a...

Milyen jelei tapasztaljátok a peteérésnek? Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
36.éves vagyok!Sajnos,csak a bal oldalamban bízhatok,a jobb oldali petefészkem,petevezetékem nincs meg.Picit megtámogattam a szervezetem Elevit-tel.Van már két gyermekem,a fiam gyógyszer mellett sikerült,a lányom harmadik hónapra,csak ez mind 16 és 14 évvel ezelőtt történt,picit aggódom,szeretném ha sikerülne hamarosan.
2013. júl. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig megéreztem,mivel iszonyat nyúlós folyásom volt és úgy szúrt a petefészkemnél,hogy nem tudtam kiegyenesedni..Sikerült első hónapban így összehozni a kicsit :) Te nem érzel ilyet?


10 hkm

2013. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott szúrni,van amikor a ciklus 7-8 napom,van amikor a 10-11 napon.A folyásom az meg változó,van amikor sok van,van amikor semmi.
2013. júl. 26. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ebben az esetben én mensi után 2-3 naponta együtt lennék a párommal,így mindig van "várakozó" sperma a méhben és nagyobb az esély,hogy elkapja a petét :D


10hkm

2013. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!