Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi helyett pár csepp...

Mensi helyett pár csepp barna, baba lehet a dologban?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt már feltettem egy kérdést, a mellfeszüléssel kapcsolatban. Nos, az még mindig nem jelentkezett, úgy gondoltam, hogy biztos minden ciklus másmilyen, most legalább nem fájnak a cicijeim. Viszont ma, a várható mensi első napján, pár csepp barna folyást láttam a tisztaságin (ez volt hajnalban), azóta lefürödtem, de semmi, még ha törlöm magam sem látszik semmi(elég gyakran járok pisilni). Mivel napok óta szúr a méhem, hőemelkedésem van, lehetségesnek tartom/tartottam a beágyazódást. Tegnap azonban be kellett mennem az ügyeletre, mert kiderült, bélféreg-fertőzést kaptam, és mielőtt gyógyszert írtak volna, megkérdeztem a doktornőtől, hogy terhesség gyanúja esetén szabad-e szednem bármit is. Ott nyomban csinált egy tesztet, mondta is, hogy jelenleg negatív az eredmény. A kérdésem másik fele arra irányul, hogy amennyiben barna folyásom van, az lehet attól, hogy a gyógyszer beindíthatta a vetélést?


Tudom, hogy még ebből bármi lehet, mensi is, csak félek, nehogy terhesség esetén emiatt menjen el a baba!


Előre is köszi a válaszokat!



2013. júl. 28. 11:36
 1/1 A kérdező kommentje:
2013. júl. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!