Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg terhességi tünetek...

Tényleg terhességi tünetek vagy az orvos azért vágta rá mert nem akart megvizsgálni?

Figyelt kérdés
Hétfőn hányással kezdtem a napot ez töbször ismétlődött hasmenés kiséretében.Gyomorfálydalom mindjárt hányok érzés és töménytelen hasmenésem van még ma is.Elemntem az ügyeletre megse vizsgáltak kaptam egy szurit és momdták vegyek egy terhességi tesztet.Azt is tettem de a teszt sávba került a lila csik értékelhetetlen.Ráadásul forog az agyam és az utcsó mensim eleje is sokáig rózsaszin volt de aztán már a szokásos.A héten már nem tok ujabb tesztet venni.
2009. okt. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így dokinál és 5 percig harcoltunk mire vizsgált. Mondta, hogy vegyek tesztet, terhesség lesz ez. Mondtam, hogy az lehetetlen. Erre ő, hogy ne kötekedjek vele, honnan tudhatnám és ez biztos. Mire én, szűz vagyok, teháét lehetetlen. Na akkor már megvizsgált és kiderült, hogy gyomorfertőzés.

Szóval, persze lehet terhesség, de azért ez nem 100 %.

2009. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gyomorfertözésre gondolok.De a háziorvos sem irt ki táppénzre pedig, gyerekekkel foglalkozom.
2009. okt. 23. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha gyerekekkel foglalkozol és hasmenésed van a házi orvosnak kötelessége táppénzes állományba venni.Nem kizárt,hogy elkaptál valamit és fertőző vagy.

Ezért megütheti a bokáját is akár.A tüneteid egyáltalán nem biztos,hogy terhességre utalnak.Természetesen azért még lehetsz terhes is,de az erős hasmenés egyáltalán nem tünete.

2009. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a mhéten, de nekem meg is jött két nap múlva, nekem azt mondta a háziorvos hogy kimerültem, vagy stresszes voltam nagyon ,, nincs virus,meg baci, de pihenjek és ki is írt. (tudja hogy szeretnénk babát)

Lehet nálad is ez van.mikorra nem várod?

2009. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ügyeletesek mindig fáradtak és alig várják hogy végezzenek azért nem foglalkoztak veled. Én alapból nem veszek tesztet, mert sok pénz ha nem sikerül. A nőgyógyász meg ultrahanggal kimutatja sec perc alatt. HA háziorvoshoz mész ott meg vérvizsgálatból. Szólni kell hogy általános felmérést akarsz, és kapsz beutalókat. időigényes, de metg tudod mi van. Meg székletmintát is küldhetsz be, házidoki adhat pohárkát hozzá, de mire megjön az erdmény úgyis meggyógyulsz.
2009. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hasmenés nm terhes tünet, ha a teszt értékelhetetlen, akkor vidd vissza blokkal. szerintem is valami gyomor nyavalya lesz és nem vagy terhes.
2009. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek.
2009. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömnek ugy kezdődött a terhessége hogy hasmenése hányingere volt most 7 hetes terhes.

lehet volt valami baja is nem tudni de neki azt mondta a doki indulhat igy a terhesség pl valaki hasmenéses ha ideges vagy ilyesmi.

Én sem hallottam még rola de neki ez volt a tünet.

Üdv 23 heteske

2009. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!