Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg már 4napja, az...

Nem jött meg már 4napja, az orvos nagyon vastag m. nyálkahártyát látott plussz "valamit" benne, lehet baba?

Figyelt kérdés
Azt mondta 1 hét múlva menjek vissza,akkor majd talán többet lát.A tesztem sajnos tegnap még -lett.
2011. nov. 18. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vastag nyálkahártya mensi előtt is van. Ha valami van benne, az lehet baba is, csak 4 napos késés az még nagyon korai terhesség is lehet (nem mindenki fél időben esik teherbe). Azért rendelt vissza későbbre, mert akkor már lesz akkora a terhesség, hogy látni lehessen. Sokaknak pl. látszik a petezsák, de az embrió meg nem látszik benne, csak egy héttel később. Szóval reménykedhetsz még akármi is lehet :)
2011. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: még annyit hozzá, hogy nekem sem mutatott a teszt pozitívat ilyen korán:)
2011. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi.igen nekem is ezeket mondta.A másik terhességeim során 3-4nap késéssel látszódott az ultrahangon a petezsák és a teszt is pozi lett.Ezért vagyok kicsit elkenődve...de a doki is azt mondta,hogy lehetett késői ovuláció és akkor még nem látszódhat semmi.A remény hal meg utoljára!!Ja és 2hónapja szedem a premenst a menzi görcsökre és félek nehogy ez tolja ki a ciklusomat.Bár eddig sosem késett,sőt már előtte 2 nappal barnáztam.
2011. nov. 18. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van! Reméljük 1 hét múlva már többet láttok!
2011. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: Én az első babával 6 hetesen mentem, akkor a 35. napon pozitív lett a teszt (31 napos ciklus). Most nekem is késik, a 35. napon vagyok pont ma. Eddig 4 nega tesztem van. Egy a 28. napon délután. Azért csináltam ilyen korán, mert borzasztó hányingerem volt. A következő 31. napon reggel nega, a 33. napközben nega és a 34. napon délután nega. Nagyon fájnak a melleim és mindjárt megjön érzésem van, de csak nem jön meg. Szóval nem tudom. Lehet hétfőig várok a következő teszttel. Dokinál még nem voltam, majd ha hétfőn sem jön meg, akkor.
2011. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.ma reggelre megjött,tehát valószínű a premens tolta ki a ciklusomat 2-3nappal.
2011. nov. 19. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!