Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás, mellfeszülés elmúlás...

Barnázás, mellfeszülés elmúlása után még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Péntekre nem vártam,tegnap óta barnázok,görcsölgetek és a mellfeszülés teljesen elmúlt.Szerintetek van esély,vagy ez egy újabb sikertelen hónap?

2013. júl. 29. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt. 3 hónapos a fiam :-)))))

Van esély,csinàlj tesztet,írd meg,hogy mi lett :)

Sok sikert! !!

2013. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komolyan a mellfeszülésed is teljesen nullára csökkent?Olyan sokat sírtam ma már.A barnázás is egyre több.Neked milyen mennyiségben volt és meddig tartott?Kérlek írd meg.Olyan bíztatót írtál.Köszönöm.És szívből gratulálok a kisfiadhoz.
2013. júl. 29. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is késett 2 napot,utàna volt ez a "barnàzàs",a mellem nem feszült,csak 1 napig. Négy napig tartott a vêrzés. Nem is gondoltam,h terhes vagyok, 10 êvig nem jött õssze a baba,épp akkoriban törõdtem bele,és tervezgettem a jövõt baba nelkül,elfogadtam a sorstól,hogy nem lesz. Elmentem nõgyógyàszhoz,azt hittem ràkos vagyok (:D webdoki),ott derült ki :-)))))

Ne sírj,holnap vegyêl egy tesztet,és örvendezz! :D

2013. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja,és a mennyiség: nem olyan sok,mint a menstr. vérzés,de azêrt elég sok.
2013. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Múlt péntekre, vagy a következő péntekre?

Nekem minden terhességemnél volt beágyazódásos vérzés, és ha most péntekre nem várod, tehát 3 nap múlva, az időben jó jel. A mellfeszülés nekem is elmúlt.

2013. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amiket írtatok.Mindenképpen veszek tesztet.Múlt péntekre nem vártam.Szerintem nem sikerült most sem,de megírom.
2013. júl. 30. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én teljesen tünetmentes voltam és vagyok. Tegnap még is 2 szép pozitívat teszteltem :) fel a fejjel, lehet még baba.
2013. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a reggeli tesztem negatív lett és utána nem sokkal már nagyon elkezdtem vérezni :-(

Mindenkinek,aki babát vár pedig szívből gratulálok. :-)

2013. júl. 30. 15:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Érdemes lenne megnézetned a progeszteronodat.
2013. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden kivizsgáláson túl vagyok,a párom is. Mondhatni rajzolni sem lehetne szebb eredményeket,de mégsem akarja az a Babóca :-(
2013. júl. 30. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!