Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell éreznem peteéréskor?...

Mit kell éreznem peteéréskor? (Nagyon szeretnénk kisbabát. )

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 03:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lazíííííííts!!!!!!! Meg tudnád tenni a kedvemért,hogy nem a peteéréssel foglalkozol hanem azzal,hogy jól érezd magad!!!Próbálj meg mással foglalkozni és hamarabb lehet kisbabád ha nem ragaszkodsz görcsösen az elképzelésedhez!!!Szorítok NEKED!!!!
2013. júl. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező bármit érezni, ez egyéni. Valaki (akár erős) menzesz-szerű görcsöket él át, aztán feszíthet jobb vagy bal oldalon bikinivonalban és lehet tojásfehérje-szerű nyúlós folyásod. Ezek a tünetek aznap vagy pár nappal az ovuláció előtt jelentkezhetnek és sajnos lehet olyan is, hogy csak próbálkozik a tested, de mégsincs ovuláció.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én közvetlen ovuláció előtt és ovulációkor rettentő erős szexuális vágyat éreztem mindig. Semmire másra nem tudtam koncentrálni, csak a pasikon járt az eszem. :) Minden számolgatás nélkül biztosra tudtam ebből, hogy mikor van az ovulációm, mert összetéveszthetetlen volt. És persze a folyásomon is látszott, hogy bővebb és nyúlósabb lett. De ebben semmi meglepő nincs szerintem, mert hát ez kell az igazán jó és eredményes együttléthez. :)
2013. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A pici hasi nyomás általában normális, de nem minden hónapban feltétlenül.

Amit előttem írtak, a tojásfehérjeszerű cuccos is lehet.


De a legfontosabb, hogy örülj előre a babádnak :) nem írtad a korodat, de ha elmúltál 30, tartózkodj a rosszindulatú emberektől, akik felelősségre vonnak, hogy miért nem szülsz, esetleg levénlányoznak, mert nincs még gyereked...legyél sokat kellemes környezetben, természetben, ha teheted.

Nektek is sikerül! :-))

2013. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem régóta próbálkoztok, akkor lazíts, az a legtöbb amit tehetsz, ne váljon a szex babagyártássá.

Ha régebb óta próbálkoztok, javaslom a hőmérőzős módszert, hogy megtudd van-e peteérésed.

2013. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok...

Igen,bőven elmúltam 30 éves,és félek,hogy kicsúszok az időből!Azért azt sem szeretném,ha csak babagyártásról szólnának az együtt léteink.Nagyon szeretem a párom,és nem akarom,hogy ez legyen a legfontosabb ok a szeretkezésekre.

Ezért megfogadom a tanácsokat,és megpróbálok lazítani!

2013. júl. 30. 16:12
 7/9 anonim válasza:

4. vagyok:

figyelj Te kedves Babáravágyó :) kérlek, ne hagyd magad befolyásolni az orvosi statisztikák által.


NEM igaz, hogy egy nő optimális szülési ideje 20-30 közt volna.


Ez a fogamzásgátlók elterjedése miatt lett egy új hiszti.

Sok pénz van abban, hogy tömeggyógyszereznek, aztán elkezdenek a mellékhatások miatt egy ellenkező hatású tömeggyógyszerezést, ezt nem akarom kifejteni bővebben, de ha akarod, írhatok privit.


A dédim 10 gyereket szült otthon, a legfiatalabbat 45 évesen, felnevelte őket, és 99 éves korában halt meg.

Soha senki nem mondta neki, hogy ejnye, hogy gondolod, hogy harminc éves korod után gyereket akarsz.


A társadalom rosszindulata is benne van abban, amikor megpróbálnak egy harmincat elhaladott nőt ilyenekkel megfélemlíteni, semmiképp ne hagyd magadt.

2013. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,kedves vagy!Sokkal jobb kedvem lett...Csak annyit hallani arról,hogy 30 felett már nagyobb a veszély a Down kórra.Ezért siettetném már.Kicsit félek tőle.De mostantól csak pozitívan gondolkodom.Köszönöm szépen még egyszer!
2013. júl. 30. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha stresszelsz, megváltozik a hormonháztartásod és akár nehezebben is fogan meg a baba :) Lazíts, és onnan tudod, hogy peteérésed van, hogy megváltozik a hőmérsékleted :)


Amúgy meg: egy spermium akár 3-4 napig is elél. Ha rendszeres a szex és egészségesek vagytok egyébként, akkor könnyedén teherbe is eshetsz... Csak figyelj arra, hogy ha fiút szeretnétek, gyakrabban kell szeretkezni, mert a fiú spermiumok gyorsabbak, viszont gyorsabban is elpusztulnak. Vagyis ha 2-3 napot várniuk kell a petére, akkor nagy valószínűséggel lányod lesz :)

2013. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!