Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet hatása? Mennyi...

Mikor lehet hatása? Mennyi ideig kell kúraszerűen csinálni? Mi van ha palástfüvet nem pont a peteéréskor kezdem el inni? Cickafarkfű tea-Palástfű tea-Zafír barátcserje! Elevit!

Figyelt kérdés

Napi két csésze tea,napi 2x1 barátcserje,napi 1 Elevit!

Barnázom menses előtt napokig,nem tudni van-e peteérésem!Nincs meg a jobb oldali petefészkem,petevezetékem!


2013. júl. 29. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
a palástfüvet peteérés után kell inni peteérésig meg cickát :) A barátcserjét egész hónapban és jól írtad az adagolást. A legegyszerűbb hogy meg tudd mikor is van ovud ha mérsz hőt és ovu tesztelsz is így könnyebb meghatározni mikor kezd el a palástfüvet :) minimum 3 hónap kell hogy hassanak valakinek már az első hónapban is sikerül te ez szervezettől is függ :) Én ittam a palást és cickát de csak beállította a ciklusom de hozzá kell tennem én csak napi egy bögrét ittam lehet az volt a gond meg ugye ezeket csak 3 hónapig lehet szedni/inni utána szünet. Én most szedem 3 hete a barátcserjét arról még nincs sok tapasztalatom de majd újból fogom inni a teákat is ha addig nem jönne össze a baba :)
2013. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Sajnos hőmérőzni nem tudok,össze vissza 12.órában dolgozom,van amikor nappalos vagyok,van amikor éjszakás!Így nem lenne hiteles a hőmérőzés!

Tudnál esetleg egyszerű,de hatékony ovu tesztet ajánlani?

2013. júl. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!