Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyaralás?! Teherbeesés?

Nyaralás?! Teherbeesés?

Figyelt kérdés

A párommal idén Görögorszàgba mentunk nyaralni és teljesen elfeledkeztünk magunktól 20.-atól 27.éig nyaraltunk és minden egxes nap szeretkeztünk gumi nélkül..megszakitással

, de volt olyan hogy egymas utan 2x is. a peteérésem 27-28.án lehetett. Mennyi az eselye hogy babás lehetek??? Előre is köszönöm!!


2013. júl. 30. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég sok!
2013. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények között van rá esély, s ez akkor is érvényes, ha csak itthon voltatok, és a pajtában felelőtlenkedtetek. :P :) Százalékos arányt senki sem fog tudni mondani.

Szerintem döntsétek el, hogy terveztek-e családot mostanában, és ahhoz tartsátok magatokat, akkor a nyaralás és a munka napjai is kiegyensúlyozottabbak lesznek.

2013. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Megszakítással "védekezni" értelmetlen dolog, ha ennyire nem tudtok elöre gondolkodni, hogy nyaraláskor szex is lesz, illetve hogy arra nem gondol egyikötök sem, hogy védekezni is kellene, nagyfokú felelötlenség.

Remélhetöleg nem lettél terhes, mert ilyen hozzáállással nem vagytok alkalmasak szülönek. Sajnos esélyed viszont elég nagy van, arra, hogy terhes lettél.

2013. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi 8 éve védekezünk megszakítással..Elég kicsi az esély...Attól, hogy külföldön voltál, nem változtat a helyzeten..Elárulom, csak itt , ezen az oldalon van "rengeteg" ismerős, szomszéd, aki megszakítással, előváladékból lett terhes... :) Ha felteszed a kérdést, hogy így vajon hányan esnek teherbe, meglepődnél... :) Úgyhogy nyugi, ha megszakítottátok a dolgot, szinte semmi esély nincs a terhességre... :)
2013. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi két éve védekezünk megszakítással. Menstruáció előtt és alatt pedig nem védezekünk sehogy. Peteérésemet mindig tudom a nyákból, és szúr a hasam. Nálunk működik. Egy lányom van, ő a harmadik egyáltalán nem védekezős hónapban jött össze. Nem is akarok máshogy védekezni. Ha valaki ésszel csinálja a megszakítást, akkor nem lehet gond.
2013. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi másfél évig védekeztünk megszakításos módszerrel és nem estem teherbe...
2013. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi EGYETLEN EGYSZER védekeztünk így a ciklusom 6. napján (26 napos ciklusnál), és ikreim lettek.
2013. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor kedves utolsó gratulálok a párodhoz...:)
2013. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel fél évig pharmatexxel védekeztünk, majd 1,5 évig megszakítottuk, 1 éve nem védekezünk. Nem estem teherbe, de kiderült, hogy nem is lehet kisbabám soha...:( szóval, nem tudom hogy működik egészséges nőknél.


27/N

2013. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi több mint tíz évig védekeztünk így és soha nem volt semmi gond!
2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!