Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? A párom még nem...

Mit tegyek? A párom még nem áll készen a gyerekvállalásra, és ez kikészít lelkileg!

Figyelt kérdés

Újra depresszióba estem, és visszatértek a régi rossz szokásaim is, amikről azért sikerült leszoknom, hogy jó anya tudjak lenni. A párom azt mondta, hogy ő még nem érzi magát késznek erre, és ez engem megöl lelkileg, mert tudom hogy semmit sem tudok tenni, hogy meggondolja magát.

De annyira vágyom már a kisbabánkra, hogy lassan megőrülök! Mit tehetnék?


2013. júl. 30. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Semmit, vársz ameddig a párod nem érzi h kész van erre.
2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Légy türelmes, próbáld megérteni a miértjeit.

Èn a páromra olyan 3 évet "vártam" hogy ő is úgy érezze, itt az idő a baba vállaláshoz. Ő nagyon logikus szemléletű ezért levezettem neki a dolgokat. Kis idő után bele is vágtunk.

Persze számítanak a körülmények amiknek szerintem adottnak és fixnek kell lennie. Ha kicsit felelős akarsz lenni a káros szenvedélyeddel már most felhagysz. Pláne ha babát szeretnél.


Ha kivárod hogy együtt akarjátok sokkal másabb mint ráeröltetni vagy magadat belelovalni és kibirulni ezen.

Kitartást!

2013. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány évesek vagytok.

Némelyik pasi sokszor csak hitegeti a nőt, hogy még nem áll készen, majd ekkor meg akkor, aztán egyszercsak lepattan, a nő meg ott áll harmincvalahány évesen, és csak les (tapasztalat sajnos).

Szóval nagyon kell vigyázni ezzel a szöveggel.

Ha még fiatalok vagytok, akkor érthető, hogy esetleg még nem szeretne babát, de sok pasi csak az időt húzza ezzel a szöveggel.

2013. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt?
2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még eléggé fiatalok vagyunk, én 19 éves vagyok, a párom 20. Három éve vagyunk együtt.
2013. júl. 30. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
jaaa,hát ez így érthető! még nagyon fiatalok vagytok. pláne hogy a párod is csak 20 éves. gondolom még érelennek érzi magát a feladatra
2013. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még fiatalok vagyunk, de saját lakásban élünk, mindkettőnknek van munkája, és már legalább 2,5 éve beszélünk a gyerekvállalásról.
2013. júl. 30. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok, ebben az esetben akkor nem hinném, hogy erről van szó, hogy az időt húzza, akkor tényleg így érez, ami nem is csoda, hiszen csak 20 éves.

Megértem a baba utáni vágyadat, de sajna akkor nekem sincs jobb ötletem, mint a kivárás.

2013. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!