Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem rég feküdtem le a barátomm...

Nem rég feküdtem le a barátommal s történt egy kis baleset s félünk attol h teherbe estem.4 napra rá feküdtem le vele miután beteg voltam s hallottam h olyankor néhány napig kicsi az eséje h teherbe eshetem. Ez mennyire igaz. Van okom félni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia nyugodj meg a mensi után nem eshetsz teherbe
2008. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezen az oldalon nem az a lényeg, hogy megnyugtassuk a kérdezőket, hanem, hogy válaszoljunk nekik!!!

Nem tudlak megnyugtatni! Ez azt jelenti, hogy kb. a ciklusod 9.napján lehettél. A naptármódszer nem biztonságos. Igenis teherbe lehet esni a ciklus bármelyik pontján!Sajnos van okod félni, főleg, ha beléd élvezett! Szóval ha nem védekeztetek akkor nyomás eseményutáni tabiért, ha nem akarsz babát! Remélem nem lesz semmi baj.

Ja, és a menstruáció nem betegség! :)

2008. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatni én sem foglak, ugyanis az esély mindig megvan a teherbeesésre, akár menstruáció alatt is. Lehet, hogy az esély kisebb, de a lényeg, hogy mindig megtörténhet...

Azért sok szerencsét!

2008. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!