Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bizhatok benne hogy ez baba?

Bizhatok benne hogy ez baba?

Figyelt kérdés
Június 26.án jött meg utoljára.Július 24. én kellett volna megjönnie de nem jött még meg. Kb 3 hete probálkozunk a babával.Teszteltem 3 napja halvány pozitivat.Baba lesz?
2013. júl. 31. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha pozitiv a teszt akkor igen. Fals pozitív nagyon ritkán van. ngayon szerencsétek van hogy rögötn sikerült, sajnos ez elég ritka.
2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van már egy 4 éves lányom és ö az eslö alkalommal sikerült.

Mindig pontossan megszokott jönni ugyhogy azért reménykedek hogy ebböl baba lesz:)

2013. júl. 31. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
mivel van pozitiv teszted igy egyértelmű.
2013. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek,ha már van egy pozitív teszted,még ha halvány is, akkor valóban babát vársz.Nagyon ritka az olyan hogy pozitív,de mégsem vagy terhes.Fordítva a jellemzőbb.Nekem pl. nem mutatta ki az 5 hetes terhességemet,de az Uh-n viszont ott volt a petezsák. :) Gratulálok,és jó babavárást! :)
2013. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!