Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok még benne, hogy...

Bízhatok még benne, hogy baba? Normális a fehér, sűrű testápolós folyás?

Figyelt kérdés
Szerintetek minden oké a görbémmel?Ma nagyot ugrott a hőm reggel és szúr,görcsöl a hasam és a petefészkeim.Beágyazódástól is lehet?Vagy van valami bajom?Vagy csak későn volt tüszőrepedésem?Ez az első méregetős hónapom,nem nagyon értek hozzá:S [link]
2009. júl. 15. 15:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim.Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 15. 15:17
 2/14 anonim ***** válasza:
Neked is idemásolom, talán segít (szakkönyvből): "Már a terhesség korai időszakában megfigyelhető a szeméremtest és a hüvely kékesvörös elszíneződése..., a vérellátás fokozódása és biz. fokú vérpangás következtében a szövetek felpuhulnak, melegebbé válnak..., a hüvely fala bársonyszerű, a hüvelytartalom bővebb, tejfelszerű lesz..., a méhnyak is felpuhul, nyálkahártyája megduzzad."
2009. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi!Ezt online is megtudom nézni(szakkönyvet),vagy ez neked van meg?
2009. júl. 15. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem nem. Az én szülészet-nőgyógyászat tankönyvem volt anno, de vmi jót biztos találsz.
2009. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 15. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Ma ovulálsz. Hajnal óta teherbe eshetnél, meg még egy pár óráig most is, de napok óta nem került beléd sperma. Eddig miért nem voltatok együtt?
2009. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Éjszakás a párom és hát a lányom sincs most iskolában.Sajna,szünet van.
2009. júl. 15. 16:49
 8/14 A kérdező kommentje:
A sajna szünet van-t arra írtam,hogy nincsen szex.Annak örülök,hogy a kislányom nem jár most suliba.
2009. júl. 15. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki értette, hogy mire írtad a sajnát. :( Nem kell magyarázkodnod!! :))
2009. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ma se késő, egy próbát megér.
2009. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!