Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis terhes...

Lehet hogy mégis terhes vagyok annak ellenére hogy megjött?

Figyelt kérdés

júniusban elmúlt a mensesem, ami 4 napig tartott, és utána a 4.napon együtt voltunk mindenféle védekezés nélkül. Utána következő hónapban tehát most júliusban, megjött 1 nap késéssel, de csak 3 napig tartott. Viszont most az kb 3-4 napja, megnőtt az étvágyam, hiába eszem, akkor ugy érzem jól laktam, de rá 10-20 percre ismét olyan éhes vagyok, mintha nem ettem volna egész nap. Meg 2x volt rá példa hogy hányingerem volt, ma, meg kb 1 vagy 2 hete....

Nem csináltam tesztet, hisz megjött. Most következőleg augusztus 11.én kell megjönnie. Véleményetek szerint lehet terhesség ? Tudom, hogy akkor tudnám meg ha vennék egy tesztet, de nem akarok venni. Nem probléma ha jönne a baba, mielőtt ezt hinnétek :)


2013. júl. 31. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha friss piros vér volt, akkor nem valószínű a terhesség, hiába tartott csak 3 napig a vérzés. Sajnos mi nem fogjuk tudni megmondani. :)
2013. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani amit te is tudsz; saját megnyugtatásodra tesztelj.

Egyébként nem hiszem hogy a leirtak alapján terhes lennèl. Hànyinger lehet azért is mert össze vissza vagy többet eszel de 1000 más miatt is.

2013. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy csak 3 napig tartott nem jelent semmit.

Nekem mindig 2 napig tart :-)

2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!