Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, ha csak...

Teherbe eshettem, ha csak előváladék került a hüvely bemenetelhez?

Figyelt kérdés

Nem hatol belém a párom,még szűz vagyok.Csak "jaték" volt,de egy kis előváladék került a hüvelymenetelhez és lehet nem töröltem le teljesen.Baj lehet belőle?

4 napot késik a menzeszem.Valószinü a terhesség vagy csak inkább stressz?Elég nagyon aggódom,és stresszeltem a napokban,és ebben a hónapban fogynom is sikerült 2 kg-t.Lehet,hogy a menzeszem ezek miatt késik,vagy a terhesség jele?

Bocsánat,ha butaságot kérdeztem..



2013. aug. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kizártnak tartom. Persze a "játék" részt ti tudjátok, mi volt benne. 4 napos késésnél korrekt eredményt mutatnak a terhességi tesztek, pár száz forint, drogériákban is kapható. A saját megnyugtatásodra csinálj egyet, de szerintem nem vagy terhes.
2013. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket,kérlek irjatok..
2013. aug. 1. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem valószinű de az ördög soha nem alszik. Csinálj egy tesztet hogy emgnyuggodj, felesleges kétkedve aggódni amikor már nyugodtan lehet tesztelni.
2013. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

kedveském, jó lenne még a szex előtt megtanulni, hogy védekezni KELL, most őszintén megérte az a kis játék az idegeskedést? és ha szűzen esnél teherbe, az megérné?

tessék gumit venni/gyógyszert íratni, egyébként nem hiszem, hogy terhes lennél, de vegyél egy tesztet szépen.

2013. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!