Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esnék, tényleg...

Ha teherbe esnék, tényleg nagyon szerencsétlen lennék. Kemény edzéssel meggátolható a beágyazódás? 2 kérdés

Figyelt kérdés

A menstruációm második napján együtt aludtunk a barátommal, de mivel megvolt, így nem szeretkeztünk, csak pettingeltünk, (a bugyim végig rajtam volt) de félek, hogy egy kis előváladék így is került a combomra. Tampont használtam, az segít bármit is? Kérlek, mondjátok, hogy nincs sok esélyem teherbe esni ebben az időben!

2.: Mindez kb. 9 órája volt. Ha pár óra múlva elmegyek edzeni és keményen edzek, azzal még valamennyire meg tudnám gátolni a beágyazódást?

köszönöm a fontos válaszokat!

22L



2013. aug. 4. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen h lehetsz ennyire buta? a kérdésed alapján azt hittem egy 16 éves ír... kicsit olvasgass a neten vagy kérj felvilágosítást...
2013. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta vagy így 22 évesen, utána kellene olvasni a dolgoknak! Ma holnap férjhez mész és semmit sem tudsz. 100%, hogy nem vagy terhes. Terhes a ciklus közepén lehetsz. A beágyazódás az aktus után 4-6 napon kezdődik. És nem akadályozható meg, mert ha egy baba be akarja ásni magát be is fogja.
2013. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lettél terhes.. Mindig, mindig védekezzetek! jobb egy gumi, mint a kemény edzés.
2013. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Vegyel hetvenket orqs tablettat.---> menj orvoshoz es irass fel. Ha volt tamponod akkor biztos hogy nem vagy terhes. Es mivel ahhoz hogy terhes legyel a huvelybe hell kerulnie a spermiumnak de ha csak a combodra ment eselytelen.
2013. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így terhes lettél, akkor nevezd a gyerkőcöt Hudininek..Ha a combodról bemászott a hüvelyedbe és átverekedte magát a tamponon,akkor nagy gratula neki.
2013. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ennyire értelmetlen kérdést teszek fel, de sokat olvastam a témában, hol ezt, hol azt írják, én pedig még nem voltam hasonló helyzetben (még szűz vagyok). És ha buta, hát buta. Ezért inkább érdeklődöm itt is, minthogy a 100-féle dologból, ami nem konkrétan az én helyzetem, kiválasszak egy talán nem helyeset.
2013. aug. 4. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor ő MacGyver :D :D :D
2013. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5., rendben!:D
2013. aug. 4. 08:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy utána olvastál a témának, mert akkor nem tennél fel ilyen buta kérdést. Ne a neten tájékozódj ha nem könyvekből amit szakemberek írtak. Nincs az az ember a világon aki úgy esett volna teherbe, hogy egy kis előváladék folyt a combjára és közben még tampon is volt a hüvelyében. Sok ember még úgy sem esik teherbe, hogy ovulációkor szexel és szándékosan akarja, hogy a sperma a hüvelyébe és a méhébe kerüljön, nem hogy a combjáról 3 darab sperma felmásszon.Arról nem beszélve, hogy a sperma levegővel érintkezve azonnal meghal, még a szándékosan hüvelybe jutott sperma 50% is kb. 10 másodpercen belül meg hal, egyetlen egy darab sperma pedig teherbe se tud ejteni, mert spermák milliói szükségesek ahhoz, hogy a petét átrágják és végül egy bejusson. Ha utána olvastál a dolgoknak akkor ezeket mind tudnád. Ezek tények, ezekről még a neten sincsenek mendemondák,maximum a bugyuta tini oldalakon, de abból már kinőttél. Felnőtt ember vagy, olvass felnőtteknek való ismeretterjesztő cikkeket.
2013. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös: hááát, rég nevettem ekkorát! :D :D

kérdező: azért ennyire felvilágosulatlannak lenni 22 évesen ultra ciki.

2013. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!