Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Jóstesztelek is de halványul a csík, alig látszik?

Figyelt kérdés

Szeretnénk a babát. Csináltam jóstesztet de csak halványul a csík már alig látszik. Szerintetek megbízható a jósteszt? Köszönöm.


[link]


2013. aug. 4. 08:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Továbbra is szép, nagyon drukkolok. Holnap reggel már csinálhatsz tesztet, ha a hőd fent lesz. Márpedig reméljük fent lesz:)
2013. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

sajnos nem maradt fent :( ma meg nem is jósteszteletm :(

[link]

és te hogy állsz? :)

2013. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez még nem nagy esés, ne add fel. Én is tartok egy kicsit, hogy leesik de remélem nem fog. Szerintetek holnap már reggel egy 25-ös teszt kimutatná? Félek megcsinálni.
2013. aug. 6. 15:37
 14/22 anonim ***** válasza:
szerintem korai lenne de ha úgy könnyebb neked csinálj egy tesztet reggel aztán írd meg :)
2013. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha a hőm nem változik akkor meggondolom még, nehogy tényleg korai legyen.
2013. aug. 6. 19:45
 16/22 A kérdező kommentje:
Holnap van a nemvárt napja azt kivárom még és pénteken tesztelek. A jóstesztem szépen erősödik, remélem baba lesz. Ti hogy vagytok?
2013. aug. 7. 07:36
 17/22 anonim ***** válasza:

az én jóstesztem még mindig nega :( és ilyen a görbém

[link]

neked milyen? :) az jó ha erősödik de ne éld bele magad nagyon...

2013. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szia az enyém ilyen ma: [link]


Remélem egyikünknek sem jön meg. Én csak azért bizakodom mert ilyenkor már vannak jelek ha megjön de most egyenlőre nincs. Igen az jóstesztekben én sem bízom és nem is csinálok többet. Írj majd mi van veled.

2013. aug. 7. 14:11
 19/22 anonim ***** válasza:
szia sajnos nekem ma megjött :( de nem adom fel ;) és te hogy állsz? ugye nem jött meg legalább az egyikünk babásodjon :)
2013. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szia nagyon sajnálom, de szerintem nekem is meg fog jönni mert már rózsaszínes maszatom volt ma. A görbém ilyen:


[link]


Pont ma voltam dokinál, hogy mondjon valamit miért nem akar sikerülni a baba de képzeld azt mondta menjek Székesfehérvárra mert ott minden van egy helyen mert akkor neki nem kell beutalgatnia külön vizsgálatokra. Azt hittem felrobbanok. Eldöntöttem ha megjön akkor iszom a teát és aviva tornázom. Befejeztem az orvosokkal. Ha Isten is úgy akarja akkor sikerül úgyis én tudom. Ja meg a tesztem is negatív lett ma reggeli pisiből. De új hónap új remény. Ha gondolod priviben tarthatjuk egymásban a lelket ha van kedved hozzá.

2013. aug. 8. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!