Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 halvány csík,2 különböző...

2 halvány csík,2 különböző tesztnél?

Figyelt kérdés

sziasztok. múlthónap 14.-én jött meg a menstruációm, ezután 2-3 nappal voltam együtt párommal.

Kb. 3 napja negyedóránként pisilnem kell, egy nagyon pici émelygés is jelentkezett már. Megcsináltam tegnap délután egy tesztet, először csak 1 csík lett, majd 2 óráig rá sem néztem, utána láttam meg hogy halványabban mint a másik, de ott a második csík..

Ma reggel megismételtem egy másik fajta teszttel, azon már 10 perc után kimutatta a második csíkot, de az is halvány lett. Szerintetek babát várok?


2013. aug. 4. 00:28
 1/5 anonim válasza:
igen :)
2013. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! Mivel nem tudok aludni, most elég sokat olvasgattam erről, volt aki írta hogy erős második csík után nem volt baba, ez egy kissé elbizonytalanított...de jövőhéten irány az orvos, addig pedig reménykedem, hogy hamarosan megint babázhatunk :)

Lányomnál 4 hét után jelentkeztek a tünetek, egyik napról a másikra, az egész napot végighánytam, ez ment az első 4 hónapomon...

2013. aug. 4. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Ne idegeskedj! Gratulálok!
2013. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még el is felejtettem hogy a hasam alja is fájdogált egész nap, nagyon enyhe görcsöléshez viszonyítható!
2013. aug. 4. 01:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt a mondatot sokat olvastam már :) Köszönöm a választ és bízom benne nagyon!
2013. aug. 4. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!