Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologba...

Szerintetek baba van a dologban? Részletek lenn

Figyelt kérdés
E hét kedd-szerda körülre nem vártam.Péntek-szombat és ma volt pár csepp barnás (világosbarna),de mostmár az is elmúlt.Pedig nálam a menszesz előtt 1-max 2 nap szokott barnás lenni,egyre sötétebb színű,mig végül megjön.Tehát azt hittem mára megjön,de elmúlt.Ilyen még nem fordult velem elő.Most volt az 1.hónap,hogy abszolút nem is számítanék rá.Nem azért mert nem voltunk együtt,csak most keveset.
2009. okt. 25. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt leszúrnátok,hogy miért nem tesztelek,nincs itthon tesztem.De ha holnapra sem jön meg,akkor veszek egyet.Csak nem szeretnék csalódni sem.Egyébként semmi tünetem sincs.
2009. okt. 25. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet! Drukkolok!
2009. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, majd írd meg az eredményt. Nekem nem jött meg péntek óta, csináltam tesztet és negatív lett, ráadásul a hőm is alacsony, de nem akar megjönni, pedig mindig 30 napra jött meg eddig és már nagyon feszül a mellem, tiszta pattanás vagyok, amik menszis tünetek nálam, de semmi. Várom hogy történjen valami... Remélem nálad baba lesz.
2009. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán baba szorítok.
2009. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mára megjött :-(,de azért köszi a szavakat!
2009. okt. 26. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!