Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hogyan bizonyította be...

Nektek hogyan bizonyította be a párotok, hogy tényleg akar gyereket és nem csak azt mondja?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett bebizonyítania semmit, ahogy nekem sem, hiszen bízunk egymásban. Látni a szemében, a tetteiben, a szavaiban, szóval ha megvan a kölcsönös bizalom és szeretet, nem kell külön bizonyíték erre :-)
2013. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Évekig járt velem kezelésekre, hogy lehessen babánk, pedig neki semmi baja nincs.
2013. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megbeszéltük, hogy most már jöhet a baba, akkor nem szállt ki, mielőtt ejakulált, mert mi megszakítással védekeztünk 8 évig, és nekem ennél több "bizonyíték" nem kellett. Úgyhogy tényleg nem csak úgy mondta, de az elsővel maximálisan egyet értek. Nem kell bizonyíték, mert ez a kettőnk közös döntése, és útban is van a kisbabánk :-D

Nálatok nem egyértelmű, hogy akar-e kisbabát?

2013. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elég érdekes a helyzet. A férjem 30, én 28. Jó lenne, ha lassan kitalálnánk, hogy belevágunk-e a baba projektbe vagy sem. De mindkettőnk bizonytalan. Ha én végre azt mondom, oké...gyerünk...ő visszahátrál..."minek gyerek? csak nyűg. Sokba kerül, nem állunk úgy anyagilag." stb. De ha csak az anyagiakra várnánk, akkor eltelhet még vagy 30 év is...... A következő pillanatban meg ő mondja, hogy "jajj, de aranyos az a kislány! milyen jó lenne, ha nekünk is lenne." stb. Nem értem.
2013. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a második hónap,hogy nem száll ki!Nem ez a problémám,hanem az hogy fura érzés kerülget!A ciklus elején többször együtt voltunk,volt hogy minden nap.Peteérés körül a múlt hónapban sem és most sem voltunk együtt.Lassan megint jön a nem várt,ma vagyok a ciklus 17.ik napján,már több mint egy hete nem voltunk együtt!

A fura érzés,pedig az hogy akar ugyan,de nem figyel rám,olyan minta mindegy lenne,hogy sikerül-e!

2013. aug. 5. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Túlspirázod, vagyis átminősítetted szegényt tenyészállattá szeretőből. Persze, hogy ehhez nincs kedve! A gyerekhez van, de hogy számolgatni, mikor kellene összebújni, ahhoz kinek van? Ha nem védekeztek, akkor ne görcsölj és ne akarj azonnal teherbe esni, meg ne folyton erről szóljon minden. Élvezzétek ki ezt az időszakot, aztán jönni fog az a baba, amikor akar. Előbb-utóbb biztosan! De még korai aggódnod, az biztos! A ciklusszámolgatással viszont elveszed a dolog örömteli oldalát, a boldog várakozást.
2013. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről! Nyíltan és egyenesen! Minden problémának ez a kulcsa.
2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem számolgatok,csak fura hogy napokig jó minden és ahogyan jön a közép idő elromlik minden!Már nem bújik!Nem hülye,nagyon jól tudja mikor van mensesem és kb mikor lehet a peteérésem!
2013. aug. 5. 14:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet rágörcsölök,de szerintem a tényeket figyelembe véve kicsit érthető!

Bizonyítani akarom,hogy én is Nő vagyok!

36.éves vagyok,félig kipakoltak évekkel ezelőtt petefészek ciszta végett,volt már méh tisztításom is!

2013. aug. 5. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfi pont lesz@rja, hogy mikor van a peteérés, ugyanis nem csak azokon a napokon lehet teherbe esni, 1 az, hogy nem tudod pontosan kiszámítani még te sem, hogy mikor van, nem, hogy a páros.A másik meg, hogy az x kromoszomájú hímivarsejt több napig él a szervezetedben.Ha nem védekeztek az elég bizonyíték arra, hogy akar gyereket, kulönben kiszállna vagy gumit húzna! Nem gondolod?
2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!