Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van krémes folyás, akkor...

Ha van krémes folyás, akkor pé is van? Ha van, és figyeljük az időpontot is, miért nem jön össze? Minden rendben van orvosilag, már a barátcserjét is elkezdtem szedni és semmi. Vagy az a baj hogy 36-ok vagyunk? Szerikntetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, én 25 vagyok, mégsem esek teherbe 9 hónapja. Vegyél ovulációs tesztet, az alapján sokkal könnyebb eltalálni a megfelelő időpontot! Lehet, h nem is jókor voltatok együtt. Egy próbát megér.
2009. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két naponta igyekszünk együtt lenni,figyelem a folyást is,most már nagyon nekikeseredtem.
2009. okt. 26. 09:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok , a párom 31.

Elkezdtem hőmérőzni, meg figyelem a nyákot is , és ovu tesztet is vettem.(ez az első hónap)

Azért döntöttem ez mellett, mert a tojásfehérje szerű folyásom hol kisebb hol nagyobb mennyiségben de 3-4 napig van. AZ ovu tesztet javasolták nekem is, de erős pozitív tesztet nem sikerült elkapnom, de 5 napig teszteltem onnantól hogy az első nyákos napom volt, és egymás mellé téve láttam , hogy melyik napokon lehettem a legtermékenyebb. A hőm pedig alá is támasztotta, mert a halvány pozitív napok után másnap reggel felment a hőm.

2009. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te.

36éves vagyok, gyakran vagyunk együtt. Sőt volt már egy terhességem, idén márc elején teherbe estem,csak sajnos a 9. héten meghalt. Azóta nem sikerül :( Nem tudom mitől függ...

2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!