Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció után...

Elmaradt menstruáció után hányadik napon mutat ki a teszt esetleges terhességet?

Figyelt kérdés

Nem teljesen stabil a menzeszem, 28-30 napos a ciklusom, tehát előfordul 1-2 nap kilengés. Most vagy a 32. napon és semmi. Mikortól érdemes tesztelni, hogy valós eredményt kapjak, akár negatív, akár pozitív?


(Egy hónapja voltam nőgyógyásznál általános vizsgálaton, akkor mindent rendben talált, csak egy enyhe fertőzésem volt, amire szájon át szedhető antibiotikumot kaptam.)


2013. aug. 6. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nem várt előtt két nappal már kimutatta, igaz 10-es teszt, de a nem várt napján már kimutatta a sima 25-ös érzékenységű is. Szerintem holnap reggel tesztelhetsz! Drukkolok!! Majd írd meg hogy pozitív lett-(e)! :)
2013. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mit jelent, hogy 10-es vagy 25-ös a teszt?


Annyiból furcsa az elmaradása, hogy a "munkahelyi nadrágbaleset" megelőzéseképp a várt napon reggel fel szoktam helyezni tampont. Megfigyeltem, hogy a tényleges menstruáció előtt 1-2 nappal már halványan nyomot hagy a vér.


Most semmi, tök fehér amikor eltávolítom. Ez a legfurcsább.

3-4 napja teszteltem egyet, az negatív lett. Nem akarom eldurrantani az összes tesztet feleslegesen, megvárnám, amíg biztosra tudok menni az eredményt illetően.


Menstruáció elmaradásom egyszer volt pár éve, az orvos szerint egyszerűen "elbambult" az aktuális petefészkem, nem volt kóros, "üzemzavar" csak. Akkor három hetet késett, már rákészült az orvos az injekciós megindításra, de előtte megjött magától.

2013. aug. 6. 19:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma megjött, de ahhoz képest, hogy eddig mindig tünetmentes menstruációm volt, most napokig feszített a méhem.

Van némi gyanúm, hogy korai terhességet (kb egy hetes) lökhetett ki a szervezetem, mert késett is, a vérzés is erősebb a szokásosnál.

2013. aug. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!