Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Beültetés utáni...

Lombikosok! Beültetés utáni 7. napon barnás-rózsaszínes maszatolás, rövid ideig tartó hasszúrka és enyhe mensis érzés! Ez lehet beágyazódásos várzés és a tünetei?

Figyelt kérdés
Más tünetem nincs.

2013. aug. 6. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szia!

Azóta hogy állsz a maszatolással?Hát remélem csak beágyazódás.Nem hívtad fel az orvosod?

2013. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez volt tegnap amit kiírtam de reggel még nagyjából ugyan olyan volt!Nem hívtam fel mert azt olvastam hogy ez mormális de gondoltam azért rákérdezek
2013. aug. 7. 11:30
 3/16 A kérdező kommentje:
ma délután már véreztem és felhívtam az orvost,azt mondta hogy ne aggódjak,lehet terhesség is.nekem ez olyan nyugtatásnak tűnik:s
2013. aug. 7. 18:41
 4/16 anonim ***** válasza:
első vagyok,nem csinálsz egy 10-es tesztet?Hány napos és hány sejtes embriot kaptál vissza?
2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kettő 5 napos picikét kaptam vissza.Tesztet nem merek csinálni inkább várok,tegnap volt ugye a hetedik nap és teszteltem egy 25-ös x-epil tesztel de nega lett:(
2013. aug. 7. 21:22
 6/16 anonim ***** válasza:
hát a 10-es teszt 2nap mulva tutit mutatna.A 25-s nem ér semmit ilyenkor még.Drukkolok!!!!Írd meg mi lett veled!
2013. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled hogy szorítasz de egyre biztosabb hogy ez sajnos mensi ;( nem múlik,kicsit darabos és mintha érezném már a hasamat is.pedig nagyon bíztunk a picikben:(telán legközelebb sikerül.beültikor nem gondoltam volna hogy a 8.napon megjön!
2013. aug. 7. 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnálom:( hányadik lombik volt? Mi jövőhéten kezdjük a 3.at.
2013. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nekem még "csak" az első lombikom volt de lelkileg nagyon megviselt:(mármint a kudarc
2013. aug. 8. 05:51
 10/16 A kérdező kommentje:
Szívből remélem hogy neked harmadszorra beköltözik a baba,babák!!!!!!!!:)
2013. aug. 8. 05:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!