Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet esemény...

Beágyazódás lehet esemény után 5 nappal? Az gyors lene nem? Mensinek kellett volna megjönnie (03. 04), de csak egy barnás pötty volt, meg maszatolás. Elötte um 02. 03.

Figyelt kérdés

Inkább félidőben nem? Átlag 28 napos ciklusaim vannak. Voltam hüvelyi uh-on 03.12-én akkor 6(+/-1 hetes)-nek írtak. átlag 13 mm-es petezsák+szikhólyag a méhben.

Mit gondoltok? Mikor fogant?


2010. márc. 16. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nah lassuk csak, ha a doki azt mondta 6 hetes. ha tudod pontosan mikor volt az utolso mensid elso napja, akkor ha 6 hetes a baba, akkor szamolj visszafele 4 hetet a mai naptol, es megtudod a fogantatas pontos napjat. az ultrahangon elemetileg meg kellett volna mondja szinte pontosan hogy hany hetes es napos.
2010. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezozo vagyok ha megvolna pontosan hogy mekkora az uh szerint akkor abszolut pontosan meg lehet mondani, en utanaszamoltam magamnal, es tenleg voltunk akkor egyutt, elotte 2 nappal.
2010. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A papíron annyi van hogy vérzéskimaradás 5+2 napja. Ez volt 03.12-én. Azt írta hogy 6 (+/-1hét) a terhesség. Közép időben is voltunk együtt, meg 26-án is a mensi elött 4-5 napja. A petezsák 13 mm. Ma lehetek 5+6.
2010. márc. 16. 19:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Doki csak 22-én lát, ezt az uh-on adták, ahova nődoki utalt be. Ő nem biztatott még, mert 12-én csak 7 napos mensi késésem volt, bár minden terhességi tünetem megvolt már akkor is, ahogy az a nagy könyvben meg van írva.
2010. márc. 16. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
mik voltak a terhességi tünetek?
2010. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az um elött 1hete úgy éreztem magam, hogy meg fog jönni, állandóan pisilnem kell, azóta is. A melleim le akartak szakadni. Szagokra érzékenység+hányinger. 03.06-án +teszt.
2010. márc. 18. 14:30
 7/8 anonim válasza:
Ilyenkor nagy a valószínűség, hogy semmi nem látszik még az ultrahangon. Tanácsom a vérvétel és megismételni 1 hét múlva, onnan látszani fog, hogy emelkedett-e a HCG.
2010. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok. Tudom, hogy ilyenkor kíváncsiak vagyunk minden egyes lehetséges tünetre és figyeljük magunkon:) Ez így van. De a biztos ilyen korán csak a tudomány: vérvétel, ultrahang, és ami az orvosok szerint nem annyira megbizható az otthoni teszt. Én a helyedben elmennék vérvételre.
2010. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!