Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdődött valakinek úgy a...

Kezdődött valakinek úgy a terhessége, hogy a mensi előtt 2-3 nappal barnás-véresen nagyon minimálisan maszatolgatott, abbamaradt, vagy hogy folytatódott?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok a véleményekre, természetesen az is írja meg, akinek így kezdődött a mensi (pedig nem így szokott, és furcsállotta). Nekem mióta az eszemet tudom, nem volt ilyen. Tegnap óta nagyon pici maszat van a bugyimon, és sok vizes folyásom. Ez sem jellemző. Mindjárt megjön érzés is társul hozzá.

2012. ápr. 21. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem így kezdődött, csak nemvárt előtt egy nappal! Másnap reggelre a maszatolás is elmúlt, csináltam egy tesztet, halvány pozi lett! Most 27 hetes vagyok! Persze jelenthet bármit, mert mindenki más, de ha akartál babát, remélem összejött! :)
2012. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szeretnénk babát:))

Még sosem kezdődött így a mensim, ez tegnap este kezdődött, egy nagyon picike folt, kis maszat van a bugyimon, és már csak a wc papír is halvány barnás. Remélem mulandóban van. :)

De jó lenne, ha baba lenne!!! :)))

Köszönöm, hogy írtál!

Gratulálok Neked :))

2012. ápr. 21. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, elmúlt egy nap alatt. És nagyon kicsi volt. :)


37 hetes km

2012. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó! :) Mostanra nekem is elmúlt, és vizes folyás váltotta fel. Nekem mensi előtt mindig krémes sűrű folyásom van. Vizes nem szokott lenni. De van még 3 napom. Remélem nem jön meg és baba lesz :) Ti mikor teszteltetek előszőr?
2012. ápr. 21. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kimaradt napján, délután, mert addigra már hánytam, így majdnem biztos voltam az eredményben. :) Drukkolok nagyon!!!! :)) 2. válaszoló voltam.
2012. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi lett végül ugyan igy vagyok most
2016. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!