Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszer már összejött a...

Ha egyszer már összejött a baba akkor nincs velünk gond ugye?

Figyelt kérdés
ugyanis volt már pozi tesztem, de elment a baba, most várjuk, h újból pozi legyen a teszt.... mindenesetre ugyanazt érzem ebben a honapban is, mint akkor :) remelem remenykedhetek :)
2013. aug. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
valószinüleg a következővel nem lesz semmi gond. Minden második nő esik át vetélésen élete foylamán legalábbe gyszer de ettől függetlenül születik több egészséges gyereke is.
2013. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs gond. En is igy jartam. Elso sajnos nem maradt velunk a masodik, 2 es fel eves...En a teso miatt aggodom, mert nem akar osszejonni....

Minden ok lesz, csak eld a napokat es eljon az ido!

2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a napok megelesevel nincs gond :) mennyi időre lettetek terhesek az első pozitiv teszt utan ami nem maradt meg?
2013. aug. 7. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Bnoim akivel ilyen tortent mind 1-2 honapon belul teherbeestek - csak nekem kellett varni 10 honapot...

Azt mondjak azert is konnyebb, mert a megemelkedett hormonszint sokat nyom a latba.

Szedsz terhesvitamint?

2013. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen szedek
2013. aug. 9. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz.
2013. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen amúgy nekem is volt pár barátnőm aki pozit tesztelt,de megjött nekik aztán rá következő hónapban terhesek maradtak...Remélem minden rendben lesz tényleg,mert elég sokat teszek érte :)
2013. aug. 9. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!