Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Dyna88 kérdése:

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után lehet egyből teherbe esni? Mikor van peteérés utána?

Figyelt kérdés
26, án abbahagytam a gyógyszert fél időben. Másnap reggel megjött a megvonásos vérzés, de előtte este együtt voltam a párommal. Az érdekelne engem, hogy ma van 7.-e, baloldali petefészkem és a hüvelyem is szurkál, krémes folyásom van második napja. Lehetséges, hogy van baba? Amúgy várjuk! :)
2013. aug. 7. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én vagyok a példa. Nekem hál'Istennek sikerült elsőre. Nem tudom, mit jelent nálad a félidő. Gondolom azért beszedted még az utolsó szemet, mert, ha nem az bekavarhat kicsit. Ha bevetted az utolsót, akkor a vérzés első napjától kezdve kb. 14 nap múlva van a peteérés normál ciklusnál. Ez a te esetedben augusztus 10 körül van. A tüneteid ennek ellenére utalhatnak peteérésre, tehàt hamarabb is bekövetkezhetett ez nálad. Most kellene együtt lennetek minél többször. Ha sikerül, kb. 10 nap múlva ágyazódik be a kis petezsák és augusztus vége felé tesztelhetsz. A fentiek persze csak egy normál 28 napos ciklusra igazak. Érdemes lenne talán hőmérőzni is. Ha esetleg csak a levél felét szedtedd be, akkor passz, de terhességi tünetnek még korai lenne az amit leírtál, hiszen nem rég véreztél. Szurkolok nagyon! :-)
2013. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik gyógyszermentes hónapban sikerült a baba! :) Szurkolok nektek! :)
2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy évig nem szedtem a gyógyszert,majd májusban kezdtem el megint és az utolsó megkezdett adagból 9 db,ot vettem be. Olyan nehéz kivárni mi lesz,főleg így hogy a gyógyszert jóval idő előtt hagytam el... amúgy akkor peteérës jelei is lehet amit érzek?

Köszönöm a szurkolást!

2013. aug. 8. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Igen, lehetnek a peteérés tünetei is. Kivétel a krémes folyás, mert nekem azt már a megnövekedett hormonszint okozta a terhesség elején. Ezért, ha gondolod, tesztelj. Lehet, hogy mivel korábban hagytad abba a tablettát, esetleg már megfogant. Ilyenkor nehéz megállapítani. Ha negatív, ne keseredj el, mert még augusztusban simán összejöhet a babó. Érdemes esetleg, akkor egy ovulációs tesztet venni, mert az körülbelüli pontossággal megmondja, éppen peteérésed van-e, bár én még nem használtam ilyen tesztet. :) Írd meg mi lett!!! Drukk!!!
2013. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma negatívat teszteltem :(

De, minden második nap együtt voltunk párommal, hátha sikerül a babó. Így a 20.-i hétre nem várom. :D

Nagyon izgulok, hogy mi lesz már.

Mindenképpen megírom, hogy mi lett.

Köszönöm! :)

Szép napot!

2013. aug. 9. 18:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Már napok óta krémes folyásom van,ma felerősödött. Az is az ovu jele?
2013. aug. 13. 12:57
 7/11 A kérdező kommentje:

Gagyin jött le a kérdés! XD

Béágyazódásra gondoltam! :-)

2013. aug. 13. 13:01
 8/11 kiscica21 válasza:
én 27 jött meg a szünetmentes vérzés és pénteken keleltt volna beszedni a következő 21 darabot de befejztem pénteken és péntek óőta a barátom belém élvezz lehetek terhes vagy még várjak ?és végig szedtema tablettát
2014. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 27-én hagytam abba, akkor kb.10-14 napra rá szokott lenni a peteérés ( normál 28 napos ciklus esetén) és akkor kell jó időben együtt lenned a pároddal, hogy sikerüljön teherbe esned. A beágyazódás az aktus után 8-10 nappal történik meg, a teszt pedig legkorábban 14-16 nappal az aktus után mutatja ki a terhességet, ez az időpont megegyezik körülbelül a következő nem várt menzesz első napjával, tehát a te esetedben november 27 körül érdemes tesztelni legkorábban. Kérdező! Mi van veled azóta? Első válaszoló vagyok. Január 21-én megszületett a kisfiam, lassan 10 hónapos.
2014. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"hagytam" helyett "hagytad", mert rólad beszéltem természetesen.
2014. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!