Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Escapelle esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Escapelle esemény utáni tabletta bevétele után is megmaradhat a magzat ovulációkor?

Figyelt kérdés

a vőlegényemmel 25.-én voltunk együtt ,

az történt hogy , kiszakadt a gumi,

a közösülés kb. este10 óra körül történhetett ,

hajnali 1 óra fele elkezdtem görcsölni,de ahogy elaludtam el is múlt,

az aktus követően rá 11órára vettem be escapelle esemény utáni tablettát,

az a húzós az egészben,hogy 25történt az eset 26 pedig ovulációm volt,

ezt abból gondolom hogy hétfő óta hőemelkedésem van..

szerintetek mi sülhet ki a dologból? a tablettának semmilyen mellékhatását sem észleltem eddig,

úgy tudom, hogy ovulációkor nagyobb az esély a teherbe esésre,

illetve az előtte lévő 3napban és azt utána lévő 3 napban...így tehát a tabletta bevétele ellenére is megmaradhat a magzat?



2013. máj. 29. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha valahol azt olvastam volna, hogy az esemény utáni is "csupán" 85%-os biztonsággal "véd" a nem kívánt terhesség ellen. Talán egyszerűbb lenne megkérdezned erről egy szakembert, mint az itteni laikusokat.
2013. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, lehetsz, én is két éve terhes maradtam ettől a gyogyszertol. Az első válaszoló jol írja, 84% a megbízhatósága. Én ráadásul nem is mensiztem, mivel akkortájt hagytam abba a kislányom szoptatasat, úh most mar négyen vagyunk!:)
2013. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget csajszik ! :))

egyenlőre nem tudok mást csinálni csak várni ,de aggódóm mert a mesimnek elvileg jöv.hét közepe tájt lenne itt az ideje , és előtte már jó másfél héttel ezelőtt fájnak a melleim ,most még egyenlőre semmi jele ennek a dolognak ...

2013. máj. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!