Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak Pharmatex krémmel...

Marrek kérdése:

Ha csak Pharmatex krémmel védekeztünk, és nem megszakított együttlétről van szó, egyetlen alkalom is elég h terhes legyek?

Figyelt kérdés
Van már egy egyéves gyerekünk es szeretnénk még, csak nem most. Köszi a válaszokat

2013. aug. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a pharmatex mellett sok baba születik, nem a legbitosabb mód, de mivel nem tinik vagytok és éppen nem lenne akkor tragédia ha jönne igy szerintem belefér ez a védekezési mód, ha egyáltalán nem akartok nég tesót mostanában akkor válasszatok más védekezési módot.
2013. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy miért ne védene ha rendesen használtuk. Tudom h ez régóta vitatéma, de még nem találkoztam csak olyannal aki nem lett terhes. Most feleslegesen aggodom valoszinuleg...
2013. aug. 8. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Tesóm három gyerekéből kettő Pharmatex bébi. Jó közel van egymáshoz a három gyereke...


Pearl Indexe amúgy 35-40, ez azt jelenti hogy 100 nőből, aki egy éven át ezt a fogamzásgátló módszert alkalmazza rendszeres nemi élet mellett, abból 35-40 teherbe esik.

2013. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is megbízott benne! 2 éves a fia! Még nagyon nem akartak gyereket! :S
2013. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha menzesz utan pharmatex mellett terhes lettem megeszem a kalapom. Azert megírom majd a végeredményt
2013. aug. 9. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:

De akkor ez nem a Pharmatex érdeme lesz, hanem csak annyi, hogy még peteérés előtt voltatok együtt. :)


Amúgy én 8 éve figyelem a peteérésem, a harmadik gyerekünk a ciklus 7. napi együttlétéből született, pedig a 13. nap előtt SOHA nem volt peteérésem addig. Szóval elég lehet egy "kivétel".


Ha nem számít, hogy mikor érkezik tesó, akkor "védekezzetek" így, ha meg még mindenképp várni akartok, akkor egy biztosabb módszer kellene.

2013. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha pontos a menstruációd, akkor szerintem a pharmetex plusz naptár módszer elég biztonságos. Nyilván, ha a peteérés napján szexeltek, akkor lehet, hogy mivel a pharmetex nem minden spermiumot öl meg, terhes maradsz. Én a gyerekek között így védekeztem, nem lettem terhes,de én is azért mertem bevállalni, mert úgy gondoltam, hogy hát bár nem szeretnék ennyire kicsike korkülönbséggel babát, azért ha lesz, akkor sincs semmi gond, örömmel tudjuk fogadni.
2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!