Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki Pharmatex...

Van itt valaki aki Pharmatex mellett terhes?

Figyelt kérdés
Nem akarok már fogamzásgátlót szedni,mindnek csak mellékhatásával küszködöm... Óvszert sosem szerettük,a gyógyszer után még rosszabb lenne mivel biztosan tudjátok más érzés nélküle..Ez a kettő között megoldás lenne ha tényleg véd...

2013. júl. 13. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ezeknek a termékeknek elég rossz a hatékonyságuk. Nem az óvszer és a tabletta között, hanem jóval ezek alatt vannak. Ha gond lenne, ha becsúszik a baba, akkor inkább kiegészítő fogamzásgátlásnak szokták javasolni, pl. óvszer mellé.
2013. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Injekció, bőr alá ültethető implantátum, pesszárium-emellé tökéletes kiegészítés a Pharmatex, spirál, hüvelygyűrű.

Amúgy a Pharmatexet nem ismerem.

2013. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem érzek különbséget a szexben ha szedek, ha nem szedek gyógyszert...

A pharmatexel kiábrándîtó a sex .

Sex előtt 20 Perccel kell feltenni a tablettát, vagy kenőcsöt, ami a hüvelyben feloldódik.

Na már az orális sex kilőve, mert tiszta fehér trutyi lesz minden a tablettától, a párod nemi szerve, meg a tiéd is...

2013. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nuvaring, azt a szart meg felejtsd el
2013. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szülészorvosom/nőgyógyászom szerint ennél a védekezésnél még a megszakításos "védekezés " is biztonságosabb.
2013. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A dokim szerint nagyon sok a nem kívánt terhesség ezzel a termékkel. :(

Azt mondta, h magánéletben és a szakmában is soka ilyet látott, h valaki ezt használta és babát várt.

Szóval nem ajánlja, és jó doki! :)


Szedj cerazettet, amit szopi alatt is lehet, tuti nem durva, vagy hüvelygyűrűt, azt magadnak is felteheted. :)

Sok sikert!

Jah én a lányom előtt és most is Miligest et szedtem és szedek mhamarosan újra :)

2013. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm,mindenki értékes tanácsot adott.. Én is olvastam itt-ott hogy gond van vele,de esténként mindig reklámozzák a tv-ben,így felvetődött bennem hogy lehet akik mégis terhesek lettek ,nem megfelelően használták.nameg mondom ha a tv is hirdeti hátha nem kamu dolog(van mire reklámozni a gyártónak). De így minden tiszta,úgy látszik nem emellett döntök. :)
2013. júl. 13. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
A semminél biztos jobb, de csak akkor használjátok magában ha nem lenne gond a baba. Amúgy tényleg sokkal kiábrándítóbb mint bármi más, szex előtt 10-20 perccel felrakni és várni, hogy oldódjon :S én óvszer mellett használtam fiatal koromban, mikor nagyon féltem a nem kívánt terhességtől, de tök kellemetlen volt, csípett is néha, meg orál szex sem játszott mellette, ezt szerintem a tabletta után lehetetlen megszokni.
2013. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

két ismerősöm is így esett teherbe sajnos.

vagyis nem sajnos már, mert megtartották a babát mindketten.

de válaszolva én azt olvastam, hogy nagyon rossz a hatékonysága és ahogy előttem is írták, elég macerás a szex vele.

hogy érted hogy más érzés a szex a gyógyszer nélkül? én sosem éreztem különbséget.

2013. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!