Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izgulás?! Nagyon izgulósok...

Izgulás?! Nagyon izgulósok vagytok ti is? Ti mikorra nem várjátok? Mióta próbálkoztok? hanyadik gyerkőc?

Figyelt kérdés
Azt hittem, nem fogok ennyire izgulni és nem görcsölök rá a babavárásra. Első valódi próbálkozós hónapunk és mégis annyira izgulok és szeretném előre pörgetni az időt:) Nekem az első baba lesz.. A ciklusom 6.,11.,16.,18. napján voltunk együtt...

2013. aug. 9. 07:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem más is így van ezzel... Addig szerintem nézz utána mindennek ne akkor keljen mikor mármegvan mert nem lesz időd rá! Talán írhatsz " terhességi naplót'' hogy elüsd az időt. Gratulálok hozzá! No ezt szerinted hány éves írja neked?
2013. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia :) nekünk is ez az első próbálkozós hónapunk! Izgulok én is de próbálom terelni róla a figyelmem... Hétfőre nem várom. :)
2013. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első, te mégis mihez gratulálsz? Még csak próbálkoznak...
2013. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen ebben a hónapban "kezdtünk" ráállni a dologra és 20-ára nem várom...

Sokat olvasgattam már, természetesen érdekel minden, ami ezzel kapcsolatos.

Abban tudnátok segíteni nekem, hogy sokat olvastam, hogy folsavat kezdtek el szedni mások. Az jó, ha én most elkezdem?

2013. aug. 9. 14:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenképpen kezdj el szedni most, az nagyon fontos az első pár hétben, amikor még nem is tudod, hogy terhes vagy.
2013. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor hétfőn meg is veszem:)
2013. aug. 9. 16:09
 7/13 péntek judit nikolet ***** válasza:
nekünk a 3. babóca és 21 re nem várom.... elvileg 4-5-6 volt peteérésem és 7 ovuláció a kalkulátor szerint! Mi együtt voltunk 3-4-6 án. Szerintetek esélyes hogy teherbe essek?? Hozzá teszem hogy fogamzásgátlót szedtem 9 hónapig dienillét! Július 24 volt a mensi első napja
2013. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel,én is hasonlóan voltam az első hónapban.Ahogy elhatároztuk,már az első hónapban tüneteket véltem észlelni,szinte megszállottan számoltam a napokat,hogy végre a nemvárt közelében legyek és tesztelhessek.Utána olvastam a tüneteknek és szinte mindegyiket éreztem is.Sírás lett a vége,mivel napra pontosan megjött a vérzésem.Nagyon beleéltem magam.Második hónapra berendeltem egy halom ovulációstesztet,minden nap teszteltem,mértem a hőmet,szerintem ennyire még sosem tartottam kontroll alatt a testem,mint akkor.Férjemmel a legvalószínűbb napokon együtt voltunk,megint éreztem a tüneteket,úgy gondoltam most aztán tuti összehoztuk.Nem lett baba.Még csak a második próbálkozás,de eszembe jutott,hogy mi van,ha meddő vagyok vagy a párom az.Elkeseredtem és úgy gondoltam,ha ennyit "dolgoztam" azon,hogy összejöjjön és semmi,akkor mit tehetnék még? Abbahagytam mindent,úgy éreztem,hogy belefáradtam,ami vicces,két hónap után,de túl nagy volt a lelkesedés és nagy a csalódás.A következő hónapban azon kívül,hogy feljegyeztem a ciklusom első napját,nem tettem semmit.Éltem az életem,teltek a napok.Nem voltak tüneteim,nem is figyeltem magam megszállottan.Ma kellett volna megjönnie,reggel teszteltem és erős pozitív.El sem akarom hinni,hogy harmadszorra sikerült.A szokásos mindjárt megjön érzésen kívül más tünetem nincs,pedig a korábbi hónapokban volt szagérzékenység,szédülés.Szóval minden.Akkor nem volt baba,most pedig van.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy egy percig sem kell elkeseredni,de veszélyes a beleélés,mert téves jeleket produkálhat,de kívánom,hogy nektek elsőre sikerüljön!!!!
2013. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es én is akörül nem várom, akkor izgulhatunk együtt:)

A kérdésedre a pontos választ nem tudom, de szerintem nagyon esélyes. Én a miénkben kételkedek, bár ha megnézem, igazából nagyjából jókor voltunk mi is együtt... legalábbis az ovumat a kalkulátor 5-6ra tette... nem szoktam ovuteszteket csinálni.. szóval fogalmam sincs mikor volt ovum, de szorítok:)

2013. aug. 10. 17:08
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as nagyon gratulálok:) Öröm ilyen példákat olvasni! :)

Ezelőtti hónapban esélyes lehetett volna, hogy netán becsúszhat a baba nálunk, de nem... pedig 7 napot késett és soha sem szokott... akkor kicsit kiborultam bevallom. Most, hogy megbeszéltük, hogy innentől próbálkozunk már "nyugodtabb" vagyok. Nem szoktam ovuteszteket csinálni, hőmérőzni, meg semmi ilyesmi. Megmondom őszintén, hogy semmit nem változtattam az életvitelemen sem. Pont azt akarom elkerülni, hogy görcsös akarásba menjek át. Ettől függetlenül várom a nem várt napját hátha sikerülhetett...

Ráadásul mivel az őseink sem használtak ovuteszteket meg semmi és lettünk mi, ráadásul anyumnak orvosi papírja volt arról, hogy nem lehet gyermeke és csak egyszer feküdtek össze akkor apummal. Anyum amíg meg nem tudta addig ugyan úgy néha pl ivott meg cigizett és élte az életét. Én is cigizem sajnos, de amíg nem jön a baba addig nem rakom le... 6. hétig nem érez belőle semmit utánajártam... Igyekszek nem nagyon rágörcsölni..

2013. aug. 10. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!