Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy bírjátok ki, hogy már...

Ti hogy bírjátok ki, hogy már hónapok (vagy akár évek) óta próbálkoztok, és még mindig nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam, de már megint megjött. Fél éve próbálkozunk. Ti hogy bírjátok?
2013. jún. 30. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mult novemberben veszitettem el a babamat. Utana amint lehetett, elkezdtuk ujra tervezni. 3 havi gorcsoles utan feladtam, mert a homerozes alapjan meg elvileg peteeresem sem volt... Aztan csak egyutt voltunk. Tovabbra is semmi. Aztan elkezdtem uj celokat kituzni, s megfeledkeztem a gorcsos babavarasrol. Ma egy hete pedig pozitiv lett a tesztem. Kitartas es csak lazan! Boldogan! :-) :-)
2013. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mára nem várom és most barnázom. Két éve veszítettem el a babámat, és nem akar sikerülni. Majd bele őrülök. Nagyon nehéz. Úgy döntöttem, ha megint megjön akkor lesz....rom az egészet mert ez már hihetetlen. Azt mondják ha nem foglalkozom vele sikerül. De nem tudok nem foglalkozni vele. Szeptembertől dolgozom és ha nyáron nem jön össze akkor a munkahelyemről nem tudok majd dokihoz járkálni kivizsgálásokra sem mert nem fognak elengedni. Annyira szeretném, ha sikerülne.
2013. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Első párommal 4évig,mostani párommal 2éve próbálkozunk.Kivizsgaltattuk magunkat paromnak picit lassúak a spermai.2hónapja szedi a vitaminokat idáig semmi.Nehezen bírjuk de már hónapról honapra jobban viseljük.Már nem is tudom elképzelni,hogy egyszer pozitív lesz a teszt.
2013. júl. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Egyre nehezebben.

2,5 év, mindenféle női hormongond, és most az is kiderült, hogy a férjemmel is van gond. Néha úgy érzem ez már a végső elkeseredés, és belehalok.


De másnap újra felkelek, összeszedem magamat, és próbálok az engem körülvevő pozitív dolgokra koncentrálni.


Nehéz, kitartást és sikert kívánok neked, nektek!

2013. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5 év után végre május elején pozitívat teszteltem, de 10 hetesen elment. Előtte volt 2 inszem, 3 lombik, semmi nem sikerült, és mikor megláttam a pozi tesztet nem hittem a szememnek és ezek után mikor azt megláttam uh-on, hogy nem dobog a kis szíve......... Szóval: NAGYON NEHEZEN BÍROM. Mindig az jut eszembe,hogy mennyi idős lennék már. :(
2013. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!